Roksana Węgiel

i

Autor: materiały prasowe Roksana Węgiel

Roxie Węgiel weszła w dorosłość z nowym singlem! Ciche szepty to hit 2023 roku?

2023-01-11 14:56

Czas leci jak szalony, a 11 stycznia 2023 roku Roksana Węgiel skończyła 18. lat. W związku z tym artystka pokazała światu swoje nowe, muzyczne dzieło noszące tytuł "Ciche szepty". O czym jest piosenka? Roxie Węgiel weszła w dorosłość z nowym singlem, który ma szansę zostać hitem 2023 roku!

W wyjątkowym dla siebie dniu Roxie Węgiel powraca z nowym singlem, zapowiadającym jej drugi album studyjny 13+5. Singiel Ciche szepty opowiada o bezkompromisowym podejściu do życia w bardzo pozytywnej i lekko uśmiechniętej narracji. Nie chcemy tacy być, tacy, jak inni chcą - artystka jasno deklaruje to, że chce żyć już inaczej i nie do końca pod publikę. Artyści, żyjąc na świeczniku, rozumieją trochę inaczej normalność niż reszta świata. Dlatego w chwilach spowolnienia, takich jak lockdown związany z covid-19, brak tej normalności może być dla nich destabilizujący, o czym mówią słowa: przy ziemi tracę siebie. Piosenka opowiada również o marzeniach i drodze do nich. W utworze nie mogło zabraknąć szczypty miłości i opisu pierwszych momentów zakochania. Z tobą i... ciche szepty w głowie - chyba każdy z nas chociaż raz w życiu poczuł coś takiego.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel kończy 18 lat. Ze skromnej dziewczynki do prawdziwej petardy!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel - piosenka z okazji 18. urodzin

Data premiery utworu 11 stycznia 2023, nie jest przypadkowa - zbiega się z 18. urodzinami Roksany, która wkracza w dorosłość na własnych muzycznych zasadach. Singiel Ciche szepty zapowiada długo wyczekiwany album Roxie 13+5. Przy stworzeniu singla, jak i całego albumu, wokalistka współpracowała z teamem producenckim WOLF HOUSE (Jeremi Sikorski, Kevin Mglej, Andrzej Jaworski i Albert Markiewicz). Premiera drugiego solowego albumu Roxie Węgiel przewidywana jest na marzec 2023 roku. Singiel Ciche szepty jest już dostępny w serwisach cyfrowych.

ZOBACZ TAKŻE: Koniec z plotkami! Roksana Węgiel ujawniła, kto jest jej chłopakiem