Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA, screen z tiktok/@roxiewegiel

GWIAZDY

Roksana Węgiel podzieliła fanów. Wszystko przez tańce w staniku

2023-10-03 12:31

Roxie Węgiel nie jest już nastolatką z czasów The Voice Kids. Od kiedy weszła w dorosłość całkowicie zmieniła swój wizerunek i częściej zaczęła stawiać na kobiecie i odważne stylizacje. Najnowszy filmik na którym zatańczyła w staniku podzielił internautów. Sprawdźcie o co poszło!

Roksana Węgiel od czasów The Voice Kids dorastała na naszych oczach. Ze skromnej i cichej nastolatki, artystka zmieniła się w pełnoletnią pewną siebie kobietę. Dziś nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a opinią innych rzadko kiedy się sugeruje. Mimo iż jest już dorosła i może robić co chce, niektórym nadal ciężko jest w to uwierzyć, o czym świadczą umieszczane przez internautów komentarze w sieci. Często dotyczą one jej metamorfozy i dosyć odważnych stylizacji, a także jej związku ze starszym o osiem lat Kevinem Mglejem, z którym mieszka i jest zaręczona. Tym razem nie było inaczej. Roxie zamieściła na swojego TikToka krótki filmik na którym tańczy w odważnej stylizacji składającej się ze srebrnych spodni i czarnego stanika ozdobionego srebrnymi diamencikami. Niestety jej nowoczesny i odważny look nie przydał wszystkim do gustu i podzielił internautów.

ZOBACZ TAKŻE: Cleo w słowiańskim wydaniu powala na kolana. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel na odważnych ujęciach. Nie wszystkim się to spodobało

Dojrzały wizerunek Roksany Węgiel budzi niemałe emocje wśród internautów. Większość zdjęć na których gwiazda pozuje w krótkim topie, obcisłej mini czy też bikini, nie jest pozytywnie komentowane przez internautów. Wszyscy zapominają jednak o tym, że Roxie Węgiel ma już dawno skończone 18 lat, a w dodatku jest twarzą marki bieliźnianej, co zalicza się również do jej pracy. Właśnie tym sukcesem artystka po raz kolejny pochwaliła się w sieci, jednak tym razem ogłosiła wszystkim, że jej zdjęcia będą pojawiały się na dużych banerach w polskich miastach. Na jej instagramowej relacji mogliśmy już zobaczyć, że efekty tej współpracy były widoczne między innymi na przystanku autobusowym w Warszawie. 

Nowy TikTok na którym Roxie cieszy się ze swoich sukcesów nie wszystkim przypadł do gustu. Mimo to artystka nie przejmuje się negatywnymi komentarzami i idzie do przodu spełniać swoje marzenia. W tym wszystkim są przy niej również jej wierni fani, którzy zawsze stają w jej obronie i przypominają innym o tym, że Roksana Węgiel nie jest już dzieckiem.

- przypominam wszystkim, że ona ma skończone 18 lat

- Halo ona jest dorosła, nie rozumiem skąd takie komentarze

- Na piękną kobietę wyrasta, Roksano nie przejmuj się hejtem