Ralph Kaminski

i

Autor: AKPA Ralph Kaminski

Ralph Kaminski mocno skrytykowany za suknię ślubną. Internauci nie mają litości

2023-04-26 15:27

Gala rozdania prestiżowych nagród Fryderyki 2023 za nami. W sobotni wieczór statuetki za osiągnięcia muzyczne powędrowały do wielu osób. Jedną z nich wręczał piosenkarz Ralph Kaminski, który na scenie pojawił się w sukni ślubnej i welonie. Charakteryzacja artysty wywołała ogromny szok wśród internautów, a ci nie pozostawili na mężczyźnie suchej nitki.

Nie milkną echa po sobotniej gali Fryderyki 2023. Podczas rozdania prestiżowych statuetek sporo się działo! Na scenie zdecydowanie triumfował Mrozu, który zgarnął aż pięć nagród i co ciekawe, były to nagrody za wszystkie nominacje, gdzie widniał. Statuetkę zgarnęła także sanah, Brodka, a także między innymi Dawid Podsiadło. Wiele osób liczyło na Fryderyka 2023 dla Dody, jednak w tym roku tak się nie stało. Co ciekawe, po całej gali Doda zapowiedziała koniec kariery i pogratulowała Mrozowi za jego twórczość. Nie obyło się także bez krytyki i hejtu, który zrodził się gdy na scenę wyszedł Ralph Kaminski w sukni ślubnej. Przebranie artysty mocno zaskoczyło publiczność, a w internecie pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Co na to Ralph?

Poparzeni Kawą Trzy - wywiad Radio SuperNova

Ralph Kaminski skrytykowany za suknię ślubną

Ralph Kaminski to charakterystyczna postać w polskiej branży muzycznej. Artysta słynie z niebanalnych tekstów piosenek,  a także garniturów, które zakłada na scenę. Podczas Fryderyków 2023 był nie tylko nominowany w kategoriach artysta roku, kompozytor, autor i album roku indie pop, ale także wręczał statuetkę Fryderyka 2023. Ku zaskoczeniu wszystkich Ralph Kaminski pojawił się w sukni ślubnej, czym wywołał burzę w sieci. Na artystę spadła ogromna krytyka, dlatego nic dziwnego, że pod swoim zdjęciem na Facebooku telewizji TVN umieścił emotkę złamanego serca. Mimo ogromnej fali hejtu, znaleźli się też tacy, co wsparli artystę miłymi słowami:

- Mistrz! Dystans, poczucie humoru, prowokacja… jedyny taki

- A mi się podobają jego utwory ,mądry wykształcony człowiek, i trzeba się wgłębić myślami w jego przekazy

- Nie neguje, bo nie rozumiem i nie znam się na tyle na szeroko pojmowanej sztuce, ale uważam, że brawa się należą za odwagę wyjścia poza nawias przyjętych norm 😉 a jego muzyka? No cóż, do mnie nie dociera, ale każdy ma swoich odbiorców i to jest fajne, że mamy wybór 😀

- Bardzo piękna stylizacja. To, że image sceniczny nadal szokuje Polskę, jest jednym wielkim nieporozumieniem i żenadą. Ci którzy rozumieją przekaz wspierają cię Ralph Kaminski całym ❤️ a inni, niestety nie "nadają na tych samych falach". Przykro mi, że obrywa Ci się na każdym kroku.

Ralph Kaminski pojawił się w sukni ślubnej na Fryderykach 2023 nie bez przyczyny. Okazuje się, że niedawno miała miejsce premiera jego najnowszego teledysku do piosenki "Pies", w którym wystąpił właśnie jako "panna młoda". Numer ten pochodzi z albumu Ralpha Kaminskiego "Bal u Rafała".

ZOBACZ TAKŻE: Fryderyki 2023 - WYNIKI. Kto wygrał prestiżową statuetkę?

Sonda
Lubisz twórczość Ralpha Kaminskiego?
Listen on Spreaker.