Rafał Brzozowski

i

Autor: akpa

GWIAZDY

Rafał Brzozowski - wiek, obecna partnerka, Eurowizja, utwory, wzrost, Tak Blisko, Instagram

2024-01-12 8:44

Rafał Brzozowski to artysta, który może pochwalić się bogatą karierą. Choć trenował zapasy i ukończył Akademię Wychowania Fizycznego, jest dziś popularnym piosenkarzem i twarzą Telewizji Polskiej. Ile lat ma Rafał Brzozowski? Jak zaczęła się jego kariera w mediach? Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł.

Rafał Brzozowski - obecna partnerka, wiek, Eurowizja, utwory: takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów w sieci. Rafał Brzozowski to polski piosenkarz, prezenter telewizyjny, konferansjer i osobowość medialna, a także były zapaśnik. Karierę muzyczną zaczynał w zespole K.Martin, jednak ogromną rozpoznawalność i klucz do kariery w branży zapewnił mu udział w pierwszej edycji programu The Voice of Poland, co miało miejsce w 2011 roku. Choć nie wygrał, po programie rozwinął skrzydła, a polska publiczność go pokochała. Od tamtej pory artysta wydał sześć albumów studyjnych, a od 2017 roku współpracuje z Telewizją Polską jako prowadzący teleturnieje i programy rozrywkowe. W latach 2017-2019 Rafał Brzozowski wspólnie z Izabellą Krzan prowadził Koło Fortuny, natomiast od 2019 roku jest nowym gospodarzem programu Jaka to melodia?. Widzowie od 2020 roku mogli oglądać go także w The Voice Senior, ale również na wielu widowiskach organizowanych przez TVP. W młodości podobnie jak jego ojciec, trenował zapasy i ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, uzyskując wykształcenie nauczyciela wychowania fizycznego.

Czy Polacy ufają politykom? #EwelinaPyta

Rafał Brzozowski - wiek, wzrost

Ile lat ma Rafał Brzozowski? Artysta urodził się 8 czerwca 1981 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 roku świętował swoje 42 urodziny. Internautów zastanawia także to, ile wzrostu ma Rafał Brzozowski. Artysta jest wysokim mężczyzną i mierzy około 183 centymetrów wzrostu. 

Rafał Brzozowski - obecna partnerka

Kim jest partnerka Rafała Brzozowskiego? Życie uczuciowe artysty interesuje wiele osób, które z ciekawością dociekają z kim obecnie spotyka się Rafał Brzozowski. Okazuje się, że twórca hitu "Tak blisko" jest zakochany o czym poinformował media jakiś czas temu. Mężczyzna chroni jednak swoją prywatność i nie zdradza z kim chodzi na randki. Co ciekawe Rafał Brzozowski w latach 2013-2021 był w związku z Anną Tarnowską, która jako modelka osiągała spektakularne sukcesy. Anna Tarnowska ma na swoim koncie między innymi tytuły takie jak:

 • I Vice - Miss Polonia 2007
 • I Vice - Miss Baltic Sea&Scandinavia 2008
 • II Vice - Miss International 2008
 • III Vice - Miss Intercontinental 2009
 • II Vice - Miss World University 2010

Na początku 2024 roku, zaczęto spekulować, że Rafał Brzozowski spotyka się z Malwiną Kusior, wokalistką i aktorką znaną z programu "Jaka to melodia?".

Rafał Brzozowski - dzieci

Czy Rafał Brzozowski ma dzieci? Artysta nie zdecydował się jeszcze na założenie rodziny, więc póki co jest bezdzietny.

Rafał Brzozowski - Eurowizja

Rafał Brzozowski reprezentował Polskę podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Na reprezentanta ogłoszono go dokładnie 12 marca 2021 w programie TVP2 Pytanie na śniadanie. Rafał Brzozowski reprezentował nasz kraj w Rotterdamie z piosenką The Ride.

Rafał Brzozowski - utwory

Rafał Brzozowski ma na swoim koncie wiele piosenek. Do jego najpopularniejszych dzieł należą kawałki takie jak:

 • Tak blisko
 • Póki na to czas
 • Statki na niebie
 • Magiczne słowa
 • Głośniej
 • W pokoju hotelowym
 • The Ride

Rafał Brzozowski - Instagram

Rafał Brzozowski jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko, lub oficjalny nick, który brzmi @rafal_brzozowski_official. Wokalistę obserwuje w sieci ponad 91 tysięcy osób!