Ks. Sebastian Picur

i

Autor: screeny z YouTube i TikTok/Ks. Sebastian Picur

ciekawostki

Kim jest ksiądz, którego pokochała młodzież na TikToku? Tak duchowny zachęca do wiary

2023-07-24 14:14

Tego TikTokera z powołaniem pokochała w ostatnich miesiącach cała Polska! Mowa o księdzu Sebastianie, który w muzycznej aplikacji daje po prostu czadu. Wyznacza nowe trendy, odpowiada na komentarze użytkowników i zachęca do wiary. Młodzież go po prostu uwielbia!

TikTok to zdecydowanie najpopularniejsza aplikacja, która w dobie pandemii wyprzedziła mocno Facebooka i Instagrama. To właśnie na TikToku zaczynają się muzyczne trendy, pojawiają się inspiracje, a także ciekawostki z kraju i świata. To odskocznia od rzeczywistości, w której można zagłębić się na wiele godzin, a wszystko przez kreatywność internautów, którzy czasami dosłownie przypadkowo, mogą stać się gwiazdami internetu. Bez żadnego ale takie miano można nadać duchownemu, który już od dłuższego czasu na TikToku daje po prostu czadu! Jego filmiki o wierze i wielu sprawach z życia, zdobywają tysiące polubień, wiele komentarzy, a nawet miliony odsłon. Młodzież go uwielbia!

Te prezenty na Pierwszą Komunię to przesada! Polacy odpowiadają #EwelinaPyta

Ksiądz z TikToka - kim jest Sebastian Picur?

Duchowny, który na TikToku zdobył ogromne grono fanów to ksiądz Sebastian Picur. Na co dzień służy w sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie, w województwie podkarpackim. W sieci zaistniał dzięki nagrywaniu krótkich filmików o tematyce religijnej, a jego konto, które obserwuje blisko 600 tysięcy osób, mocno spodobało się internautom - szczególnie młodzieży. Ksiądz Sebastian słynie również z poczucia humoru, co można zauważyć w jego materiałach. Dodatkowo odbiorcom mocno spodobał się jego wspólny filmik z jedną z najpopularniejszych influencerek - Lexy Chaplin, który zgromadził ponad 3,2 miliona odsłon!

ZOBACZ TAKŻE: Disco Polo w kościele na Pierwszej Komunii Świętej to nie żart! Nagranie hitem internetu

- Bardzo lubię słuchać księdza i za to dziękuję

- Jedyny taki w swoim rodzaju

- Wspaniały, pozytywny ksiądz. Takich kaplanów potrzeba

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?