SuperNova smaży na plaży

i

Autor: materiały prasowe SuperNova smaży na plaży

Radio SuperNova z wakacyjną akcją SuperNova Smaży na plaży - RZESZÓW. Co będzie się działo 6-7.08?

2022-07-28 8:37

SuperNova Smaży na Plaży to konkurs Radia SuperNova, w którym można wygrać fantastyczne nagrody! Tym razem nasza wakacyjna akcja zawita do Rzeszowa. Co będzie się działo w weekend 6 i 7 sierpnia? Na wszystkich czeka moc atrakcji i oczywiście muzycznych wrażeń. Tego nie można przegapić! Sprawdźcie szczegóły.

SuperNova Smaży na Plaży to konkurs Radia SuperNova, który trwa do 19 sierpnia 2022 roku. To wakacyjna zabawa, dzięki której możesz pokazać jak odpoczywasz i w którym miejscu nas słuchasz. Dzięki temu masz szansę wygrać zestaw, który idealnie sprawdzi się na tegoroczne wakacje, a nawet jeśli o niego zadbasz - posłuży Ci znacznie dłużej! Do wygrania jest parawan, torba termiczna, bidon, daszek, okulary przeciwsłoneczne, mgiełka do ciała i kosmetyki Ziaja z serii Sopot SUN.

Już w weekend 6 i 7 sierpnia, Radio SuperNova zawita do Rzeszowa z wakacyjną akcją Radio SuperNova Smaży na plaży. Na wszystkich czeka moc wrażeń, a w tym spotkanie ze znanymi radiowcami z naszej anteny. Na miejscu pojawi się uśmiechnięta Katarzyna Żochowska, a także pełen optymizmu Jakub Klym. To jednak nie koniec niespodzianek!

Wakacyjny SuperHIT odc III

Radio SuperNova Smaży na plaży w Rzeszowie - ATRAKCJE

Podczas akcji Radio SuperNova Smaży na plaży w Rzeszowie, dokładnie w sobotę 6 sierpnia spotkacie Katarzynę Żochowską i Jakuba Klyma z naszej anteny, a także będziecie mogli wziąć udział w fantastycznych konkursach antenowych, poruszać się w rytm najlepszy piosenek na zajęciach zumby, czy też zrelaksować podczas jogi. Oprócz tego odbędzie się akcja poszukiwania zaginionego skarbu Radia SuperNova - tego nie można przegapić!

Następnego dnia, czyli w niedzielę 7 sierpnia, widzimy się na miejskim rynku, gdzie również odbędą się konkursy antenowe, a także miejskie karaoke z Radiem SuperNova. To jednak nie koniec. Wszyscy miłośnicy tańca i dobrej zabawy, będą mieli okazję wziąć udział w miejskiej potańcówce z Radiem SuperNova, która potrwa do godziny 21:00.

Radio SuperNova Smaży na plaży w Rzeszowie  - HARMONOGRAM

  • SOBOTA 6.08. 2022 - START GODZ. 11:00 (Miejskie kąpielisko - Żwirownia, Rzeszów ul. Kwiatkowskiego)
  • NIEDZIELA 7.08.2022 - START GODZ. 15:00 (Miejski rynek w Rzeszowie)

ZOBACZ TAKŻE: SuperNova Smaży na Plaży - wakacyjny konkurs Radia SuperNova. Co zrobić by wygrać?

Co szalonego musisz zrobić w te wakacje?

Pytanie 1 z 8
Gdzie lubisz spędzać czas?