Piotr Kupicha

i

Autor: akpa, screen z IG/@piotr_kupicha_feel

RADOSNA NOWINA

Piotr Kupicha został ojcem po raz czwarty. Rodzice wybrali piękne imię

2023-07-27 9:38

Piotr Kupicha za pośrednictwem swojego Instagrama, poinformował fanów, że został ojcem. Na świat przyszło jego czwarte dziecko, które jest owocem drugiego małżeństwa z Eweliną Sienicką. To córeczka, której świeżo upieczeni rodzice wybrali piękne imię pochodzenia łacińskiego.

Piotr Kupicha został ojcem po raz czwarty! Od jakiegoś czasu w sieci krążyły pogłoski, że lider i założyciel zespołu Feel, niebawem zostanie tatą. Wokalista potwierdził informacje na swoim Instagramie, w dniu przyjścia na świat swojej córeczki, która jest owocem jego drugiego małżeństwa. Przypomnijmy, że w 2005 roku, Piotr Kupicha ożenił się z Agatą Fręś, z którą ma dwóch synów: Pawła (urodzonego w 2005 roku) i Adama (urodzonego w 2009 roku). Kilka lat później, dokładnie 27 sierpnia 2013 roku para rozwiodła się, a po pięciu latach artysta zawarł kolejny związek małżeński. Dokładnie w 2018 roku, Piotr Kupicha z zespołu Feel poślubił modelkę Ewelinę Sienicką, z którą ma córkę Jagodę, która przyszła na świat w 2014 roku, a także noworodka, który urodził się niedawno, bo 25 lipca 2023 roku.

Piotr Kupicha z Feel "mama mi dała kase, nie było więcej pieniędzy" | 10na10 i nie tylko!

Piotr Kupicha z Feel został ojcem

44-letni Piotr Kupicha podzielił się radosną nowiną ze światem w środę 26 lipca. To właśnie wtedy opublikował urocze zdjęcie na swoim Instagramie i dodał do niego opis, cytując kilka słów ze swojej piosenki "Jedwabna nić". Świeżo upieczeni rodzice nadali swojej córce imię Laura, które według księgi imion, jest pochodzenia łacińskiego. Pod postem wokalisty posypały się gratulacje fanów, ale także kolegów i koleżanek po fachu. Serdeczności przekazali mu między innymi Marcelina Zawadzka, a także w postaci serduszka Paulina Sykut-Jeżyna. My również przyłączamy się do gratulacji!

Jesteś fanem zespołu Feel? Sprawdź swoją wiedzę!

Pytanie 1 z 10
W którym roku został założony zespół Feel?