Piotr Kupicha

i

Autor: AKPA Piotr Kupicha

Piotr Kupicha Feel - wiek, żona, dzieci, utwory, gdzie mieszka, Instagram

2023-06-10 20:55

Piotr Kupicha to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów i lider zespołu popowego Feel. Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 16 lat, kiedy to zaczął uczęszczać na naukę gry na gitarze klasycznej. Co musicie o nim wiedzieć? Sprawdźcie najważniejsze szczegóły z jego życia prywatnego, ale i medialnego.

Spis treści

  1. Piotr Kupicha - wiek, wzrost
  2. Piotr Kupicha - żona, dzieci
  3. Piotr Kupicha - gdzie mieszka
  4. Piotr Kupicha - utwory
  5. Piotr Kupicha - Instagram

Piotr Kupicha - żona, dzieci, utwory, wiek, zespół Feel, gdzie mieszka, Instagram: takie frazy są najczęściej poszukiwane przez internautów. Piotr Kupicha to znany artysta w polskiej branży muzycznej. Choć nie uważa się za gwiazdę, jego popularność jest naprawdę ogromna. To oczywiście lider i założyciel zespołu Feel, który na przestrzeni 17 lat, wylansował w swojej karierze wiele hitów. Do najpopularniejszych kawałków należy bezapelacyjnie numer Jak Anioła Głos, No Pokaż Na Co Cię Stać, a także kultowy kawałek A gdy jest już ciemno. W 2022 roku artysta powrócił z nową energią na rynek muzyczny, a to wszystko dzięki najnowszej płycie  "Feel 5", która stała się jedną z trzech najlepiej sprzedających się obecnie płyt w Polsce!

Piotr Kupicha z zespołu Feel gościem Radia SuperNova. Premiera piosenki 7 Stan

Piotr Kupicha - wiek, wzrost

Ile lat ma Piotr Kupicha? Artysta urodził się 16 marca 1979 w Katowicach, więc jak łatwo obliczyć ma 43 lata. Internautów ciekawi także wzrost artysty. To żadna tajemnica! Piotr Kupicha mierzy 182 cm wzrostu.

Piotr Kupicha - żona, dzieci

Piotr Kupicha w 2005 roku ożenił się z Agatą Fręś, córką katowickiej poetki Marty Fox. Ma z nią dwóch synów, Pawła (ur. 2005) i Adama (ur. 2009)[4][5]. 27 sierpnia 2013 para rozwiodła się[6]. Jego obecną partnerką jest modelka Ewelina Sienicka, którą poślubił w 2018[7]. Ma z nią córkę, Jagodę (ur. 31 stycznia 2014)[8]. 

Piotr Kupicha - gdzie mieszka

Gdzie mieszka Piotr Kupicha? Okazuje się, że gwiazdor mieszka na jednym z osiedli w Katowicach i co ciekawe, otworzył również pensjonat w Wiśle, gdzie uwielbia spędzać czas wolny.

Piotr Kupicha - utwory

Do najpopularniejszych piosenek zespołu Feel należą kawałki takie jak:

  • Jak anioła głos
  • A gdy jest już ciemno
  • Pokaż na co cię stać
  • 7 stan
  • Gotowi na wszystko

Piotr Kupicha - Instagram

Piotr Kupicha jest aktywny na Instagramie i na Facebooku, gdzie publikuje wiele zdjęć i relacji związanych ze swoją karierą. Znajdziecie go bez problemu pod nazwą @piotr_kupicha_feel.

Sonda
Lubisz utwory zespołu Feel?