Doda. Dream show

i

Autor: screen z YouTube/Polsat

NOWE SHOW DODY

Pierwsze reakcje widzów po "Doda. Dream show". Jak fani zareagowali na premierowy odcinek?

2023-09-05 11:24

W poniedziałek 4 września wystartował nowy program Dody. Mowa o "Doda. Dream show", który pokazuje kulisy pracy artystki nad jej trasą koncertową i emocje jakie jej w tym wszystkim towarzyszą. Czy program spodobał się widzom Polsatu? Wiemy jak fani gwiazdy zareagowali na pierwszy odcinek jej nowego show.

Pierwszy odcinek Doda. Dream show za nami. Co mówią fani? Po ubiegłorocznym sukcesie reality-show "Doda. 12 kroków do miłości", Telewizja Polsat ponownie nawiązała współpracę z artystką. W związku z tym powstał nowy program "Doda. Dream show", który pokazuje kulisy pracy gwiazdy nad ekskluzywną trasą koncertową. Oprócz kulis życia zawodowego artystki, widzowie mają okazję poznać także jej życie prywatne, a nawet osoby z którymi współpracuje na co dzień. Doda już nie raz dała się poznać jako bezkompromisowa perfekcjonistka, a po pierwszym odcinku wiemy, że na planie zdjęciowym bywa naprawdę gorąco. Co o nowym show Dody uważają widzowie? Komentarze zalały internet!

ZOBACZ TAKŻE: Wszyscy mężczyźni Dody. Nie uwierzycie ile razy była zaręczona!

Szybkie pytania - Doda

Reakcje widzów na Doda. Dream show

Nie ma w Polsce zbyt wielu gwiazd, które mogą pochwalić się własnym reality-show w telewizji. Inaczej jest z Dodą, która ma na swoim koncie randkowy program "Doda. 12 kroków do miłości". Od poniedziałku 4 września emitowane jest także nowe show, w którym tym razem artystka nie szuka miłości, lecz pokazuje jak naprawdę wygląda jej praca. Nie ma reżyserii, są tylko prawdziwe emocje, co można było zobaczyć już w pierwszym odcinku "Doda. Dream show". Artystka mówiła o swoich poprzednich koncertach, o emocjach i pokazała, jak zaczynały się jej przygotowania do trasy koncertowej Aquaria Tour, która rusza już 7 października w Warszawie.

Co o "Doda. Dream show" uważają widzowie Polsatu? Pierwsze komentarze po premierowym odcinku zagościły w mediach społecznościowych artystki i stacji, na której emitowany jest program. Jak to w życiu bywa, co osoba to inna opinia. Większość osób nie może doczekać się kolejnych odcinków, by poznać dalsze kulisy pracy nad ekskluzywną trasą koncertową, ale są też tacy, co uważają, że pierwszy odcinek nie pokazał zbyt wiele:

- To mega utalentowana i inteligentna kobieta, ale ma cholernie trudny charakter... mało kto to wytrzyma.. 3 mam za nią kciuki!

- Pierwszy odcinek trochę nudny, ale liczę na więcej za tydzień!

- Po prostu wie czego chce i nikt jej nie wmówi że ma być inaczej bo ona będzie wtedy nieszczęśliwa... Trudny charakter ale jest prawdziwa w 100%

- Perfekcjonistka w każdym calu. Chce dorównać światowej klasy wykonawcom, którzy są na topie i są "gwiazdami" za którymi podążają ich fani. Niestety ale w Polsce nie da się zrobić aż takiej kariery, bo jesteśmy krajem daleko z tyłu. Można jedynie podglądać i kopiować pomysły zagraniczne, ale i tak z miernym skutkiem. Doda powinna sobie zatrudnić najlepszych reżyserów i pomysłodawców na robienie show tylko z zagranicy. Doda nie powinna przywiązywać się do ludzi tylko szukać takich, którzy wyprzedzają jej pomysły i realizują jej plan na super koncerty z rozmachem

"Doda. Dream show" do obejrzenia w każdy poniedziałek o godzinie 20:05 na antenie Polsatu. Czekacie na drugi odcinek?

Sonda
Będziesz oglądać program "Doda. Dream show"?