Masters

i

Autor: AKPA Masters

GWIAZDY disco polo

Paweł Jasionowski - Masters, wiek, wzrost, partnerka, gdzie mieszka, rodzeństwo, Instagram

2023-08-10 16:07

Paweł Jasionowski to znana twarz w branży disco-polo. To lider zespołu Masters, który zachwyca publiczność swoimi piosenkami. Ile ma lat, gdzie mieszka i czy jego serce jest już zajęte? Najważniejsze informacje o artyście, znajdziecie w artykule na radiosupernova.pl.

Kim jest Masters, czyli Paweł Jasionowski? To nie tylko lider zespołu, ale także gwiazda branży disco-polo. Muzyka w życiu artysty jest od najmłodszych lat. Będąc dzieckiem uczył się gry na saksofonie, a nawet na fortepianie, więc nic dziwnego, że wybrał muzykę jako źródło swojego dochodu. Ogromny rozgłos przyniosła mu piosenka Żono moja, która pojawiła się na rynku w 2008 roku! Od tamtego czasu Masters jest jedną z popularniejszych gwiazd w branży disco i nie zapowiada się żeby to się zmieniło! Artysta tworzy hit za hitem nie tylko sobie, ale także innym znajomym w branży.

To jednak nie koniec sukcesów Mastersa! Paweł Jasionowski w 2017 roku brał udział w siódmej edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, emitowanego w telewizji Polsat. Ostatecznie wokalista zajął piąte miejsce, a za wygraną szóstego odcinka, w którym wcielił się w rolę Macy Gray, otrzymał czek w wysokości 10 tys. złotych, który przekazał Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” na rzecz Ani Kurpiewskiej.Paweł Jasionowski był także jurorem show Disco Star, którego emisja ma miejsce w Polo TV. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Masters (Szybkie Pytania)

Paweł Jasionowski - wiek, wzrost

Ile lat ma Masters? Paweł Jasionowski urodził się 11 października 1991 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2022 roku skończył 31 lat. Informacji na temat jego dokładnego wzrostu, nie znajdziemy w sieci. Możemy domyślać się tylko, że Masters jest średniego wzrostu.

Paweł Jasionowski - rodzeństwo

Internautów interesuje również kwestia, czy Paweł Jasionowski ma rodzeństwo. Gwiazdor disco-polo chroni swoją prywatność, więc na próżno szukać informacji o jego rodzinie w sieci.

Paweł Jasionowski - partnerka

Czy Paweł Jasionowski ma dziewczynę? To interesuje z pewnością niejedną fankę wokalisty, która wzdycha na jego widok. Takiej informacji również nie znajdziemy w sieci, ani w social mediach artysty.

Paweł Jasionowski Masters - piosenki

Do najpopularniejszych piosenek grupy Masters, należą kawałki takie jak:

  • Żono moja
  • Schody do nieba
  • Słodka jak miód
  • Wieczór puka do drzwi
  • Nocy mało
  • Ona przyszła tutaj sama
  • W stronę słońca
  • Ze mną tańcz
  • A my jeszcze mamy czas
Listen on Spreaker.

Paweł Jasionowski - Instagram

Paweł Jasionowski z zespołu Masters, jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę imię i nazwisko artysty lub oficjalny nick @mastersofficial. Na profilu gwiazdy disco-polo znajdziecie zdjęcia i relacje z koncertów, a także informacje z pierwszej ręki o muzycznych nowościach!

Sonda
Lubisz słuchać disco polo?