Paweł Domagała

i

Autor: AKPA Paweł Domagała

GWIAZDY

Paweł Domagała - wiek, żona, koncerty, utwory, filmy, seriale, programy, Instagram

2023-10-27 18:43

Paweł Domagała to polski aktor, piosenkarz, muzyk i kabareciarz. Widzowie go uwielbiają nie tylko za role w które się wciela, ale także za jego naturalność i poczucie humoru. Nie można również zapomnieć życiowych piosenkach, które wpadają prosto w serce. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć? Kim jest jego piękna żona? Ile artysta ma lat? Poznajcie Pawła Domagałę bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

 1. Paweł Domagała - wiek, wzrost
 2. Paweł Domagała - żona, dzieci
 3. Paweł Domagała - rodzice
 4. Paweł Domagała - filmy, seriale i programy
 5. Paweł Domagała - piosenki
 6. Paweł Domagała - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
 7. Paweł Domagała - Instagram

Kim jest Paweł Domagała? Wie chyba większość osób. To ceniony i bardzo uwielbiany artysta, którego można kojarzyć nie tylko z muzyką, ale również i branżą filmową. W liceum ukończył klasę o profilu matematyczno-fizycznym, a w późniejszych latach został absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Współpracował z wieloma teatrami, jednak swój debiut w aktorstwie odnotował będąc jeszcze uczniem liceum. W Teatrze Powszechnym w Radomiu, zagrał jedną ze swoich pierwszych ról - postać Ignasia w spektaklu "Trans-Atlantyk". To jednak nie koniec jego umiejętności. Oprócz aktorstwa, Paweł Domagała ukochał sobie także muzykę. W 2009 roku wraz z Igorem Przebindowskim, Wojciechem Królem oraz Fryderykiem Młynarskim założył zespół muzyczny Ginger. W kwietniu 2016 roku wydał debiutancki solowy singiel "Jestem tego wart", natomiast dwa lata później podbił scenę muzyczną piosenką "Weź nie pytaj". Zrealizowany do niej teledysk został odtworzony ponad 144 mln razy w serwisie YouTube!

Piotr Kupicha z Feel "mama mi dała kase, nie było więcej pieniędzy" | 10na10 i nie tylko!

Paweł Domagała - wiek, wzrost

Ile lat ma Paweł Domagała? Artysta urodził się dokładnie 19 stycznia 1984 we Wrocławiu. Ja łatwo można obliczyć w 2023 roku skończył 39. lat. Ile wzrostu ma Paweł Domagała? Mężczyzna jest wysoki i mierzy około 175 cm wzrostu.

Paweł Domagała - żona, dzieci

Ukochaną Pawła Domagały jest aktorka Zuzanna Grabowska, którą poślubił 25 maja 2013 roku. Owocem ich miłości są dwie córki - Hanna (ur 2012) i Barbara (ur 2018). Co ciekawe, żona Pawła Domagały to córka Andrzeja Grabowskiego, czyli serialowego Ferdka z serialu "Świat według Kiepskich". Miłosna historia tej pary jest bardzo ciekawa. Paweł Domagała poznał swoją przyszłą żonę Zuzannę, podczas studiów na Akademii Teatralnej w Warszawie. Przyjaźnili się i razem byli obsadzani do grania wspólnych scen. Aktor skrycie się w niej podkochiwał, jednak ona miała chłopaka, a on dziewczynę. Gdy ukończyli studia i byli singlami trafili razem do Teatru Dramatycznego i zostali parą.

Paweł Domagała - rodzice

Kim są rodzice Pawła Domagały? Na temat jego życia prywatnego na próżno szukać informacji. Nie wiemy kim są rodzice aktora.

Paweł Domagała - filmy, seriale i programy

Paweł Domagała ma na swoim koncie wiele odegranych ról w filmach i serialach. Widzowie mogą kojarzyć go z produkcji takich jak:

 • Wkręceni
 • O mnie się nie martw
 • Planeta singli
 • 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
 • Serce nie sługa
 • Druga szansa
 • Dzień dobry, kocham cię!
 • Gotowi na wszystko

Paweł Domagała - piosenki

Najpopularniejszą piosenką Pawła Domagały jest numer "Weź nie pytaj". Oprócz jej na swoim koncie artysta ma także numery takie jak:

 • Wystarczę ja
 • Żmijowisko
 • Czasami
 • Popatrz na mnie
 • Wracaj

Paweł Domagała - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Dokładnie 16 stycznia 2023 roku poinformowano, że od wiosny 2023 Paweł Domagała będzie pełnił rolę jurora w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - UCZESTNICY. Kogo zobaczymy w 18. edycji?

Paweł Domagała - Instagram

Paweł Domagała jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu pod jego imieniem i nazwiskiem.

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?