Paweł Domagała

i

Autor: materiały prasowe Polsat

TO SZOK!

Paweł Domagała odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy powód

2023-11-24 8:51

Paweł Domagała pożegnał się z widzami programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym zasiadał jako juror od osiemnastej edycji. Skąd taka decyzja? Dlaczego artysta zdecydował się opuścić rozrywkowy format? Znamy powód jego odejścia z Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Paweł Domagała odchodzi z Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Co się stało? Artysta zasiadał przy stole jurorskim od 18. edycji muzycznego show. W tym czasie mieliśmy okazję poznać jego wyjątkowe poczucie humoru, wielką wrażliwość i wrodzony optymizm. Był nie tylko ulubieńcem widzów, ale również uczestników i całej ekipy. Zawsze wstawał, oceniając występy artystów i rozbawiał wszystkich wesołymi anegdotami.  Paweł Domagała podziękował za współpracę, publikując na swoich social mediach post:

- Chciałem Wam powiedzieć, że z jesiennym sezonem kończy się moja obecność w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Bardzo dziękuję Telewizji Polsat i całej ekipie realizacyjnej za super przygodę i świetną zabawę. Doba ma wciąż 24 godziny, więc chcę się skupić na swojej twórczości – pracy nad nową płytą (premiera w listopadzie), przygotowaniem stand-upu, produkcją filmu w reżyserii Zuzy. Twojej Twarzy życzę kolejnych udanych sezonów. Będę kibicował.

Na szczęście ulubiony juror nie znika zupełnie z polsatowego ekranu. Jego wybitny komediowy talent można nadal podziwiać, oglądając serial "Rafi", emitowany na platformie Polsat Box Go. Gra w nim nie tylko główną rolę, ale jest również jego pomysłodawcą, co daje gwarancję dużej dawki inteligentnego humoru, jednak z  dozą szczerej wrażliwości i nutą tajemniczej pozaziemskiej mocy. Telewizja Polsat serdecznie dziękuje Pawłowi Domagale za ogromne zaangażowanie w realizację i wspólny sukces najlepszego muzycznego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Będziecie tęsknić?

Poruszająca do łez Pola Gonciarz w 6 odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Sonda
Będziesz tęsknić za Pawłem Domagałą w TTBZ?