Kasia Sawczuk

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Nie dostała się do półfinału "Mam talent". Dziś jest znaną aktorką i nagrywa piosenki

2024-02-26 14:02

Kasia Sawczuk jest kolejną artystką, która pokazała, że nie warto się poddawać. Mimo porażki z jaką się zmierzyła w programie "Mam talent", podciągnęła rękawy do góry i nie tylko została aktorką, ale teraz triumfuje nawet ze swoją najnowszą piosenką, która powstała w duecie z Matim Rosińskim. Poznajcie jej historię.

Czasami już tak bywa, że nie wszystko idzie po naszej myśli, jednak wtedy mimo wszystko warto mieć nadzieję i nadal spełniać swoje marzenia. Przykładem tego, że nie warto się poddawać jest chociażby Dawid Kwiatkowski, który bez powodzenia uczestniczył w przesłuchaniach do czwartej edycji programu Polsatu Must Be the Music. Tylko muzyka. Mimo porażki, dziś jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy, który nie tylko koncertuje przed ogromną widownią, ale także dobrze zarabia robiąc to co lubi. Kolejną artystką, która mimo porażki osiągnęła wiele sukcesów jest Katarzyna Sawczuk. To właśnie ona dała się poznać wszystkim na ekranach telewizorów. Najpierw w wieku sześciu lal wzięła udział w programie "Od przedszkola do Opola" do którego wróciła ponownie dwa lata później. O wiele większą rozpoznawalność Kasia zyskała jednak w 2009 roku, kiedy to w wieku 12 lat wystąpiła w "Mam talent".

ROKSANA WĘGIEL I SMOLASTY RAZEM? | Maks on air

Dała czadu w "Mam talent", ale nie przeszła dalej

Przejście do kolejnego etapu w programie "Mam talent" jest zawsze niesamowitą ekscytacją i spełnieniem marzeń każdej osoby. To samo z pewnością czuła Katarzyna Sawczuk, która podczas castingu zaśpiewała przed jurorami "Tańczące Eurydyki". Jej wykonanie spotkało się z ogromnym uznaniem nie tylko jurorów, ale i publiczności, która ją po prostu pokochała. Pomimo udanego występu, 12-letnia artystka nie wiadomo z jakich powodów nie dostała się do półfinałów i nie zaśpiewała w odcinkach na żywo. Fakt ten bardzo nie spodobał się widzom, którzy liczyli, że zobaczą Kasię w kolejnych odsłonach show. Mimo porażki, Kasia Sawczuk nie poddała się i wciąż oddawała się śpiewaniu, ale przede wszystkim została aktorką. Widzowie mogą kojarzyć ją z produkcji takich jak: Pierwsza miłość, Barwy szczęścia, Miasto 44, Dziewczyny z Dubaju, Skazane.

Jakby tego było mało Kasia Sawczuk wzięła udział w czwartej edycji programu "The Voice od Poland", gdzie będąc w drużynie Justyny Steczkowskiej dotarła do finału, zajmując drugie miejsce. W jej sercu cały czas jest muzyka, a idealnym dowodem na to jest piosenka "Powiedz mi to jeszcze raz", która powstała w duecie z jej ukochanym. Kasia Sawczuk i Mattia Rosinski jako para zakochanych ruszyli w spontaniczną podróż!

Sonda
Lubisz Kasię Sawczuk?