Modląca się Katarzyna Cichopek oberwała w internecie. Suchej nitki nie pozostawiła na niej znana dziennikarka

i

Autor: AKPA Modląca się Katarzyna Cichopek oberwała w internecie. Suchej nitki nie pozostawiła na niej znana dziennikarka

Modląca się Katarzyna Cichopek oberwała w internecie. Suchej nitki nie pozostawiła na niej znana dziennikarka

2022-10-10 14:15

Katarzyna Cichopek przebywa obecnie w Izraelu, razem ze swoim partnerem Maciejem Kurzajewskim. Para postanowiła wybrać się na wycieczkę i zwiedzając tamtejsze okolice zahaczyli o Ziemię Świętą w Jerozolimie. Aktorka podzieliła się z fanami zdjęciami na których modli się przed ołtarzem i nie spodobało się to każdemu. Suchej nitki nie pozostawiła na niej znana dziennikarka.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka dni temu postanowili ogłosić wszystkim, że są razem. Mimo iż wiele osób podejrzewało, że coś ich łączy to oficjalna wiadomość i tak była zaskakująca. Para podzieliła się swoją miłością nie tylko w internecie, ale także poprzez transmisję online z Pytaniem na Śniadanie, gdzie opowiedzieli widzom nie tylko o swoich wakacjach, ale i o uczuciu. Kasia Cichopek i Marcin Kurzajewski przebywają od kilku dni w Izraelu świętując 40. urodziny aktorki, a przy tym cieszą się sobą, odpoczywają i zwiedzają okolice. Nie obyło się bez poznawania Ziemi Świętej w Jerozolimie, co można zobaczyć na zdjęciach i relacjach Kasi Cichopek. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fotografie na których aktorka się modli. Te zdjęcia wywołały niezły szum w internecie!

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Miller zgłosił sprawę na policję! Mogło dojść do odebrania sobie życia

Piotr Kupicha z zespołu Feel gościem Radia SuperNova. Premiera piosenki 7 Stan

Katarzyna Cichopek modli się w Izraelu

Gwiazda M jak miłość, chętnie dzieli się z fanami swoim urodzinowym wyjazdem do Izraela w sieci. Zdjęcia i relacje które publikuje, odbierają mowę z zachwytu - nie tylko jeśli chodzi o widoki, ale i o miejsca kultu. Katarzyna Cichopek będąc w Izraelu odwiedziła Ziemię Świętą, by podziękować Bogu za czas trudów, kłopotów i miłość najbliższych, a także poprosiła o kolejne dary. Niestety zdjęcia na których się modli, zostały źle przyjęte w sieci, a odbiorcy momentami byli dla niej bezlitośni. Swoje zdanie na ten temat wypowiedziała także Karolina Korwin Piotrowska, która nie pozostawiła na aktorce suchej nitki:

- Pamiętaj, zawsze, gdy się modlisz, daj zdjęcie na IG. Bozia lubi to. Bo lajki są najważniejsze, no i miłość. Szczególnie, gdy pracuje się w stacji, która za pieniądze podatników od lat chamsko szczuje na wszelkie „inności”, jak LGBT, in vitro, inne kolory skory, wyznania. Brawo. Miłość jest najważniejsza. Kurde, zawsze gdy myślę, że jest już dno, polski szołbiz puka od spodu…

Katarzyna Cichopek podeszła do tematu w sposób zabawny i opublikowała zdjęcie na którym leży w wodzie i czyta gazetę. Do fotki został przypisany także tekst "No, nie mogę uwierzyć w to co czytam…" i został otagowany hashtagami, po których widać, że aktorka jest bardzo szczęśliwa.

ZOBACZ TAKŻE: Cichopek i Kurzajewski oficjalnie razem! WYMOWNIE skomentowali ostre słowa jego byłej żony