Daria, Filip Lato, Karolina Stanisławczyk

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Daria, Filip Lato, Karolina Stanisławczyk

Filip Lato wygrał odcinek Jaka to melodia. Nagrodę przeznaczył na ważny cel!

2022-10-10 13:32

Nie milkną echa po występie Filipa Lato w programie Jaka to melodia. Artysta pokonał swoje przeciwniczki - Darię i Karolinę Stanisławczyk i tym samym wygrał odcinek. Nagroda, która wpadła w jego ręce przeznaczył na szczytny cel. Widzowie są zachwyceni!

Filip Lato to artysta, który ma rzeszę wiernych fanek i fanów. Są z nim na koncertach gdzie bawią się wyśmienicie, a w internecie wspierają go na każdym kroku. Lajki, komentarze, a także specjalny FanClub gdzie publikują najważniejsze momenty z jego muzycznej kariery. Artysta dał się poznać polskiej publiczności, występując w programie Telewizyjnej Dwójki - The Voice of Poland. To właśnie tam po raz pierwszy zauroczył wszystkich barwą swojego głosu, ale i osobowością. Mimo iż nie wygrał, to brama do kariery muzycznej szeroko się przed nim otworzyła. Nie dość, że koncertuje, wydaje piosenki, które można usłyszeć między innymi w Radiu SuperNova to jeszcze dosyć często pojawia się w telewizji! Filip Lato koncertował razem z Wakacyjną Trasą Dwójki, zasiadał na kanapie Pytania na Śniadanie, wziął udział w naszym programie Szybkie Pytania, a niedawno zrobił także furorę w Jakiej to melodii.

Szybkie Pytania - Filip Lato

Filip Lato - Jaka to melodia

Filip Lato był gościem w specjalnym odcinku Jaka to melodia. Artysta znany z piosenek takich jak 100, Krawiec, Lepiej mieć, pojawił się u boku dwóch wokalistek - Darii Marx, a także Karoliny Stanisławczyk. Odcinek z ich udziałem został wyemitowany w sobotę 8 października i został bardzo ciepło przyjęty przez słuchaczy. Jak to w Jakiej to melodii bywa - zwycięzca może być tylko jeden! Nagrodę główną w wysokości 13 310 zł wygrał Filip Lato, jednak iż był to odcinek specjalny do nagrody Filipa została także dodana nagroda dziewczyn. Łącznie cała trójka wygrała 14 490 zł i przeznaczyła ją na konto Fundacji Zoo Wrocław DODO.

- Super facet, uwielbiam jego piękny, głos śpiewa Cudo. Pozdrawiam...Super głos wszystkie wykonania piosenek są Super

- No coś takiego to się pięknie ogląda Gratulacje

- Wielkie Brawa dla Filipa i podziękowanie wszystkim Graczom.Przesympatyczny odcinek pod każdym względem. Pozdrawiam serdecznie

- Strasznie sympatyczni goście tego odcinka no i gratulacjedla Pana Filipa

Poniżej możecie zobaczyć fragment odcinka Jakiej to melodii z udziałem Filipa Lato. Całość znajdziecie na stronie VOD.TVP.PL.

Jak dobrze znasz piosenki Filipa Lato?

Pytanie 1 z 9
"Ołówek weź, teraz kartkę i pisz, kupiłem wszystko a wciąż nie mam nic" to słowa z piosenki: