Michał Szpak

i

Autor: screen z YouTube/Michał Szpak

Michał Szpak zrobił to jako pierwszy mężczyzna w Polsce! Kobiety mogą mu zazdrościć!

2022-05-05 9:42

Bycie sobą czasem bywa trudne, a wie o tym bardzo dobrze Michał Szpak. W związku z tym wokalista zdecydował się być ambasadorem znanej firmy kosmetyków do włosów. Artysta jest pierwszym mężczyzną w historii marki, który podjął się tego wyzwania. Fanki piszczą z radości! Sprawdźcie szczegóły.

Michał Szpak to kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej, który ma w garści wiele talentów. Artysta nie dość, że słynie z wpadającej w ucho i skradającej serce barwy głosu, to jeszcze potrafi zaszaleć ze swoimi stylizacjami. Zawsze zaskakuje i ma dookoła siebie sporo wiernych fanów, którzy go po prostu uwielbiają. Nie można również zapomnieć o jego posadce jurora w najpopularniejszym, muzycznym show w Polsce - The Voice of Poland. Michał Szpak doprowadził w nim do zwycięstwa aż dwóch podopiecznych - Martę Gałuszewską i Krystiana Ochmana, który będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2022 w Turynie. Po odejściu z formatu Michał Szpak skupił się na karierze muzycznej, jednak teraz zaskoczył wszystkich podejmując niesamowite wyzwanie jako pierwszy mężczyzna w Polsce!

Smolasty (Szybkie Pytania)

Michał Szpak w reklamie kosmetyków do włosów

Artysta regularnie zachwyca swoich fanów i nie mogło być inaczej, teraz zrobił to ponownie! Michał Szpak stał się pierwszym w historii mężczyzną, który został ambasadorem marki Pantene w Polsce, specjalizującej się pielęgnacją włosów. Skąd ten pomysł? Marka Pantene chce wspierać społeczność w wyrażaniu siebie właśnie poprzez włosy, dlatego też powstała nowa reklama #SiłaWłosów, w której można zobaczyć wokalistę. Michał Szpak słynie ze swoich długich włosów, a w spocie podkreśla, że trzeba mieć siłę, żeby być innym. To właśnie on jest na to idealnym dowodem, ponieważ wielokrotnie mierzył się z hejtem na temat swojego wyglądu - długich włosów, pomalowanych paznokci czy też ubrań, które zakłada.

„Moje włosy są moją siłą. Pozwalają mi czuć się sobą. Zawsze tak było, nawet, gdy inni patrzyli na nie z dezaprobatą. Jestem naprawdę dumny z tego, że jako nowy ambasador marki Pantene mogę pokazywać innym, że włosy dają nam siłę do tego, żeby pomimo wszystkich przeciwności – mieć odwagę do bycia sobą.”

- Jak miło że to właśnie Michał został ambasadorem marki Pantene. Super reklama ?Niepowtarzalny artysta ?

- Wzruszyłam się słuchając Michała. Niezmiennie ten człowiek jest dla mnie ogromną inspiracją. Uwielbiam ludzi którzy łamią konwenanse, którzy mają odwagę być w zgodzie ze sobą choć świat rzuca kłody pod nogi. Cieszę się, że powstała taka reklama, połączona z taka kampanią. Trzeba o takich sprawach mówić jak najgłośniej, bo w naszym kraju jest wciąż z tym bardzo trudno. Gratulacje Michał, gratulacje Pantene. ❤

Po zamieszczonych komentarzach w sieci, widzimy że internauci są zachwyceni obrotem sprawy i tym, że to właśnie Michał Szpak został ambasadorem marki. W najnowszej reklamie opowiada historię o tym, że czasem wyrażanie siebie wymaga ogromnej odwagi, ale bez wątpienia jest tego warte. Pokazuje też, jak ważną rolę w jego życiu prywatnym i scenicznym odgrywają włosy. Poniżej możecie posłuchać w jaki sposób artysta wypowiada się na temat nowego sukcesu w swojej karierze, a także macie okazję dowiedzieć się dlaczego włosy są dla niego takie ważne.

Michał Szpak reklama Pantene 2022

i

Autor: materiały prasowe Michał Szpak reklama Pantene 2022

Jak dobrze znasz Michała Szpaka? Te fakty znają najwięksi fani! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Czym Michał Szpak zajmował się przed śpiewaniem?

Co Michał Szpak ma wspólnego z Ralphem Kamińskim? Gdzie Michał spędzał wagary? Jak wspomina okres szkolny?

Posłuchaj podcasty "Muzyka za przewodnika".

Listen to "Nafta, wino i Michał Szpak! Odkrywamy tajemnice Jasła [Muzyka za przewodnika]" on Spreaker.