Małgorzata Rozenek

i

Autor: AKPA Małgorzata Rozenek

GWIAZDY

Małgorzata Rozenek - wiek, kiedyś, ddtvn, wzrost, dzieci, mąż, wykształcenie, Instagram

2023-10-26 12:19

Małgorzata Rozenek to polska prezenterka telewizyjna, celebrytka, pisarka i osobowość telewizyjna. Widzowie mogą najbardziej kojarzyć ją z programu Perfekcyjna Pani Domu, który emitowany był w telewizji przez dwa lata od 2012 roku. Obecnie Rozenek została nową prowadzącą Dzień drzysztof Skórzyńskiobry TVN. Co musicie o niej wiedzieć?

Spis treści

  1. Małgorzata Rozenek - wiek, wzrost
  2. Małgorzata Rozenek - mąż, dzieci
  3. Małgorzata Rozenek - wykształcenie
  4. Małgorzata Rozenek - kiedyś i dziś
  5. Małgorzata Rozenek - Instagram

Małgorzata Rozenek - wiek, kiedyś, ddtvn, wzrost, dzieci, mąż, wykształcenie, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane w sieci. Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z popularniejszych celebrytek w naszym kraju. Rozpoznawalność zawdzięcza stacji TVN z którą związana jest od 2012 roku. Właśnie wtedy Gosia pojawiła się na ekranach telewizorów jako Perfekcyjna Pani Domu i w specjalnym programie, sprawdzała porządek w domach Polaków. Widzowie mogą kojarzyć ją także z programów takich jak: Azja Express, Iron Majdan, Project Lady, W dobrym stylu, Warsztat urody, Poczuj się jak Małgosia Rozenek, a także Rozenek cudnie chudnie. Od sierpnia 2022 roku współprowadzi Dzień dobry TVN razem z Krzysztofem Skórzyńskim.

Sonda
Czy uważasz, że Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński sprawdzą się w roli prowadzących DDTVN?

Małgorzata Rozenek - wiek, wzrost

Ile lat ma Małgorzata Rozenek? Dziś wiadomo już, że celebrytka przyszła na świat 1 czerwca 1978 roku w Warszawie, a jak łatwo można obliczyć w 2023 obchodziła swoje 45. urodziny. Internautów ciekawi także wzrost Małgorzaty Rozenek. Okazuje się, że celebrytka należy do grona wysokich kobiet i mierzy około 170 cm.

Małgorzata Rozenek - mąż, dzieci

Mężem Małgorzaty Rozenek jest Radosław Majdan, którego poślubiła 10 września 2016 roku. Owocem tego związku jest syn Henryk, który urodził się 10 czerwca 2020. Warto również wiedzieć, że poprzednim mężem celebrytki do 2013 roku był Jacek Rozenek, z którym ma dwóch synów - Stanisława (ur 4 czerwca 2006) i Tadeusza (24 maja 2010). Obecnie chłopaków wychowuje także Radosław Majdan. Jako ciekawostkę warto również wspomnieć, że Gosia w czasie studiów poślubiła prawnika Łukasza Bukaczewskiego, a małżeństwo zakończyło się rozwodem.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek-Majdan wściekła na HiT w szkole. Nie dowierza czego będą uczyć się dzieci!

Małgorzata Rozenek - wykształcenie

Małgorzata Rozenek z wykształcenia jest prawniczką. W 2004 roku została absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z pracą magisterską, a następnie doktorantką. Co ciekawe, w wieku 19 lat, ukończyła szkołę baletową do której uczęszczała dziewięć lat.

Małgorzata Rozenek - kiedyś i dziś

Kiedyś Małgorzata Rozenek wyglądała całkiem inaczej. Dziś jej metamorfoza jest bardzo zauważalna, a stare zdjęcia celebrytki bez problemu można znaleźć w wyszukiwarce Google.

Małgorzata Rozenek - Instagram

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując po prostu imię i nazwisko celebrytki lub jej nick @m_rozenek. Małgorzatę obserwuje tam ponad 1,5 mln osób!

Szybkie pytania - Doda