Maja Staśko

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League Maja Staśko

Maja Staśko - wiek, wzrost, kto to, mma, walka, poglądy, partner, Instagram

2022-12-10 13:16

Wiele osób zadaje sobie pytanie kim jest Maja Staśko? Jeśli szukacie informacji na temat aktywistki, o której jest głośno w sieci, to dobrze trafiliście. Ile ma lat? Kto jest jej chłopakiem i z kim walczy na High League 4? Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

  1. Maja Staśko - wiek, wzrost
  2. Maja Staśko - partner
  3. Maja Staśko - High League
  4. Maja Staśko - Instagram

Kim jest Maja Staśko? To pytanie zadaje sobie niejedna osoba. Maja Staśko to aktywistka, która zasłynęła ze swoich działań na rzecz lewicy i feminizmu.Swoje poglądy wraża głośno i kontrowersyjnie, dlatego wiele młodych internautów, kojarzy jej osobę. Choć Staśko otacza się gronem wiernych fanów,to ma też dookoła siebie wielu wrogów i krytyków. W swoich poglądach jest zdecydowana i ciężko ugrać z nią jakikolwiek kompromis. Na wszystko ma wytłumaczenie, dlatego wchodząc z nią w dyskusję, można liczyć na naprawdę długą wymianę zdań. Maja Staśko jest także autorką książek "Gwałt polski", "Gwałt to przecież komplement", czy też "Hejt polski". Z wykształcenia jest absolwentką filologii polskiej, a niebawem zobaczymy jej debiut w oktagonie na gali High League 4. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

ZOBACZ TAKŻE: Skolim zaśpiewał Wyglądasz idealnie po CZESKU. Nowa wersja hitu wymiata! [TYLKO U NAS]

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Maja Staśko - wiek, wzrost

Ile lat ma Maja Staśko? Aktywistka urodziła się 13 września 1990 roku, więc oznacza to, że niebawem skończy 32 lata. Internautów ciekawi także wzrost Mai Staśko i nie jest to żadna tajemnica. Maja mierzy 174 cm wzrostu.

Maja Staśko - partner

Czy Maja Staśko ma chłopaka? Takiej informacji nie znajdziemy w sieci. Wiemy jednak, że aktywistka jakiś czas temu była w związku z chłopakiem przez 6 lat, ale się z nim rozstała.

Maja Staśko - High League

Maja Staśko zawalczy na High League 4 już 17 września. Jej przeciwniczką będzie Ewa 'Mrs. Honey' Wyszatycka.

ZOBACZ TAKŻE: High League 4 - KARTA WALK. Kto walczy 17 września? [PEŁNA KARTA WALK]

Maja Staśko - Instagram

Maja Staśko prowadzi prywatne konto na Instagramie. Aby zobaczyć jej zdjęcia i relacje, należy ją zaobserwować. Jej oficjalny nick to @majakstasko.

Sonda
High League 4: kto wygra walkę Maja Staśko - Mrs. Honey?