Maja Hyży tańczy boso w Familiadzie z Filipem Lato i Kubą Szmajkowskim. Kiedy odcinek w TV?

i

Autor: AKPA, screen z TikTok/@hyzymaja Maja Hyży tańczy boso w Familiadzie z Filipem Lato i Kubą Szmajkowskim. Kiedy odcinek w TV?

Maja Hyży tańczy boso w Familiadzie z Filipem Lato i Kubą Szmajkowskim. Kiedy odcinek w TV?

2022-11-29 12:52

Taneczne trio? Tak, to Maja Hyży, Filip Lato i Kuba Szmajkowski. Artyści dali czadu podczas nagrań programu Familiada, czym podzielili się w mediach społecznościowych. Kiedy odcinek z gwiazdami w TV? Po ich relacjach wiemy jedno - zapowiada się świetny odcinek show z Karolem Strasburgerem!

Familiada to ulubiony teleturniej polskich telewidzów. Emitowany jest na antenie TVP 2 od 17 września 1994 roku. Od początku gospodarzem programu jest Karol Strasburger. Wielkimi krokami nadchodzą święta, dlatego Telewizja Polska już teraz przygotowuje się prężnie na ten magiczny czas. W związku z tym niedawno odbyły się nagrania do specjalnego, świątecznego odcinka Familiady z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wiemy już, że w świątecznym odcinku teleturnieju zobaczymy zjawiskową Maję Hyży w śnieżnobiałym kostiumie, Filipa Lato w czarnym garniturze, na którym znajdują się delikatne białe paski, Kubę Szmajkowskiego w kremowym golfie i granatowej marynarce. W drużynie z tym trio wystąpiła również Dagmara Bryzek w czerwieni, a także w zielonkawo-morskim garniturze Krzysztof Cugowski Junior.

ZOBACZ TAKŻE: Maryla Rodowicz nie pojawi się na Sylwestrze Marzeń TVP. Fani w ogromnym szoku!

Szybkie Pytania - Filip Lato

Familiada - świąteczny odcinek z gwiazdami

Widzowie Telewizyjnej Dwójki zastanawiają się, kiedy zostanie wyemitowany odcinek Familiady z Mają Hyży, Filipem Lato, Kubą Szmajkowskim, Dagmarą Brysek i Krzysztofem Cugowskim. To żadna tajemnica! Familiada z udziałem gwiazd pojawi się na antenie TVP 2 już 26 grudnia 2022 roku.

Poniżej możecie zobaczyć zza kulis, jak artyści bawili się na planie. Maja Hyży postanowiła zdjąć buty i na bosaka tańczyła z Kubą Szmajkowskim i Filipem Lato. Uśmiechy gwiazd mówią same za siebie - szykuje się niesamowity odcinek Familiady z ich udziałem!

Sonda
Oglądasz Familiadę?