Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA, screen z YouTube/MadziaPiM Piękni i młodzi

WZRUSZAJĄCE

Magdalena Narożna zaśpiewała piosenkę Edyty Bartosiewicz. Nagrała nawet osobisty teledysk

2023-09-01 13:08

"Ten moment dla mnie symbolizuje zamykanie wielu rozdziałów w moim życiu". Takimi słowami zaczyna się opis pod najnowszym, bardzo prywatnym teledyskiem Magdaleny Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi. Co piosenkarka miała na myśli? Wszystko wyjaśniła w obszernej notatce dla swoich fanów.

Magdalena Narożna z nowością muzyczną bez swojego zespołu. Tym razem wokalistka Pięknych i Młodych postawiła na solowy cover piosenki Edyty Bartosiewicz - Miłość jak ogień. Skąd ten pomysł? Dlaczego nagranie znalazło się na nowopowstałym kanale artystki disco polo? Jakiś czas temu Magda Narożna zapraszała swoich fanów na YouTube, gdzie założyła nowe konto. To właśnie na nim motywuje innych do działania i nie owija w bawełnę. Można powiedzieć, że zaczęła przygodę z vlogowaniem i nagrywaniem, jak prawdziwa youtuberka! Oprócz motywujących materiałów z przekazem, na koncie piosenkarki znalazł się także cover numeru Edyty Bartosiewicz, do którego Magdalena Narożna nagrała osobisty teledysk. Są nim kadry z wakacji i widoczna przemiana artystki, która w ostatnim czasie sporo schudła. Klip opatrzony jest także w dość długi opis, który opowiada o obecnej sytuacji życiowej gwiazdy disco polo.

Masters (Szybkie Pytania)

Magdalena Narożna zaczyna nowy etap

Magdalena Narożna po długim czasie zdecydowała się opublikować cover, który nagrała i trzymała "w szufladzie". Uznała, że zakończenie wakacji to dobry pomysł, tym bardziej że zaczyna także nowy etap w swoim życiu:

Ten utwór nagrałam wiele lat temu, lecz nigdy nie nadszedł właściwy moment, aby się nim z Wami podzielić. Teraz, na zakończenie wakacji i jednocześnie na początek nowego, wielkiego etapu, postanowiłam, że ujrzy światło dzienne - czytamy w opisie pod piosenką.

W swoim opisie dodała także, że dziś jest silniejsza niż kiedykolwiek i jest w stanie oddzielić pewne rzeczy grupą kreską. Podziękowała także Edycie Bartosiewicz za wspaniały utwór i oznajmiła, że to właśnie artystka dawniej dostarczała jej ogrom energii, a jej twórczość była dla niej ikoną w przeszłości i wciąż nią pozostaje. Tym samym Magdalena Narożna nie tylko sprawiła radość swoim fanom publikując piękny cover, ale także zamknęła wiele rozdziałów w swoim życiu.

- Ślicznie Madziu jesteś silną kobietą i przetrwasz wszystko . Co Cię nie zabije to cię wzmocni . Bądź szczęśliwa na przekór wszystkim ❤❤❤❤❤

- Przepiękne przesłanie, super, super, super ❤️❤️❤️❤️

Choć Magdalena Narożna nie napisała wprost o co dokładnie chodzi i co wydarzyło się w jej życiu, fani w komentarzach domyślają się, że pod słowami kryje się były mąż artystki. Czy to właśnie to oddzieliła grubą kreską? Nie nam to oceniać, ale trzeba przyznać, że cover piosenki Edyty Bartosiewicz wyszedł jej niesamowicie! Przekonajcie się sami.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna pokazała swój trening. To w taki sposób wymodelowała sylwetkę!