Magdalena Narożna

i

Autor: akpa

GWIAZDY

Magdalena Narożna reaguje na docinki. Tymi słowami pomogła wielu osobom

2023-08-08 8:17

Magdalena Narożna bez żadnego ale może nazwać się wielką gwiazdą disco polo. Wiąże się to nie tylko z jej piosenkami, ale przede wszystkim z ogromną rozpoznawalnością. Niestety artystka jest na świeczniku wielu osób i musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami na swój temat. Teraz zareagowała na docinki i tym samym pomogła wielu osobom.

Magdalena Narożna od 2012 roku tworzy formację Piękni i Młodzi. Początkowo zespół reprezentowała nie tylko artystka, ale także jej były mąż Dawid Narożny i przyjaciel Daniel Wilczewski. Czarne chmury wokół grupy zaczęły gromadzić się w 2019 roku, kiedy to Narożni poinformowali o swoim rozwodzie. Mimo zapewnień, że rozpad ich małżeństwa nie będzie miał wpływu na działalność zespołu, doszło do zmian w składzie. Na początku 2020 roku w wyniku skandalu wykluczono z Pięknych i Młodych Dawida Narożnego, którego miejsce zajął Daniel Biczak, znany z formacji Jago Young. Magdalena Narożna jako osoba publiczna jest na językach wielu osób. Głośno było o jej osobie podczas rozwodu i afery z byłym mężem, a także teraz gdy pokazała wszystkim efekty swojej metamorfozy. Artystka disco polo sporo schudła i dziś chwali się nienaganną figurą. Niestety jak to w życiu gwiazd bywa, muszą mierzyć się z ostrymi słowami swoich hejterów.

SuperNova Live Nowator

Magdalena Narożna stawia czoła hejterom

Od kilku tygodni fani gwiazdy disco polo żyją jej spektakularną metamorfozą. Niektórzy przecierają oczy ze zdumienia, a jeszcze inni biją brawa w komentarzach. Niestety znaleźli się też tacy, co mimo ogromnej pracy artystki nad swoim ciałem, postanowili ją zdemotywować do działania. Pod jej zdjęciami w social mediach można znaleźć wiele komentarzy internautów, w których zarzucają artystce, że po metamorfozie nie wygląda zbyt dobrze. Niektórzy pokusili się nawet by napisać, że Magdalena Narożna jest za chuda i że przesadza z nowym stylem życia. Jeszcze inni dolali oliwy do ognia i napisali, że zamiast na zdrową osobę, artystka po przemianie wygląda na chorą. Gwiazda disco polo postanowiła odnieść się do "zarzutów" i opublikowała selfie, które podpisała następującymi słowami:

- Życie jest zbyt krótkie by stać w miejscu . Czasami zdarza się zboczyć z drogi , ważne by wrócić na właściwe tory :) nigdy nie traćcie wiary w siebie ! To Wy odpalajcie swoją mapę i wyznaczacie sobie cele do których chcecie dotrzeć ! Zawsze komuś coś się nie będzie podobało … szczerze najważniejsze by żyć w zgodzie ze sobą. Ludzie często będą próbować Nas spowolnić … nie daj się ! Walcz o swoje marzenia

Można się domyślać, że słowa artystki są kierowane do osób, którym nie podoba się przemiana Magdaleny Narożnej. Jak widać artystka nie bierze tego do siebie, tylko robi wszystko by czuć się dobrze sama ze sobą. Rada spod jej zdjęcia z pewnością podniesie na duchu niejedną osobę, która tak jak ona musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami na swój temat.

ZOBACZ TAKŻE: Córka Magdaleny Narożnej przefarbowała włosy. Nastolatka postawiła na fiolet