Magdalena Narożna, Piękni i młodzi

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Magdalena Narożna pokazała całą prawdę! Tak Piękni i młodzi będą wyglądać na emeryturze

2023-11-06 15:11

Wiek to tylko cyferki, ale u każdego z nas na buzi pojawią się zmarszczki i siwe włosy. Zastanawiacie się jak będzie z ekipą Pięknych i młodych? Magdalena Narożna liderka disco polowej grupy, zdradziła całą prawdę i pokazała, jak razem z kolegami mogą wyglądać na stare lata. Efekt? Przekonajcie się sami!

Piękni i młodzi jako seniorzy? To nie żart! Branża disco polo liczy wiele zespołów, jednak tylko niektórym udało wzbić się na topowe listy. Wśród nich jest oczywiście grupa Piękni i młodzi, która od lat daje czadu. To właśnie Magdalena Narożna z Danielem Wilczewskmi i Danielem Biczakiem od wielu lat tworzą hity i nie zanosi się, by było inaczej. Historia zespołu jest bardzo ciekawa, bowiem początkowo istniał pod nazwą Technology, a po dwóch latach zmienił nazwę na Piękni i młodzi. Było to w 2012 roku, gdy do Magdaleny i Dawida Narożnych dołączył Daniel Wilczewski. Początkowo grywali na weselach, jednak za sprawą piosenki "Niewiara", Polacy ich pokochali. Kolejne piosenki i dojście do finału siódmej edycji programu "Must Be the Music. Tylko muzyka" na Polsacie, sprawiło, że stali się jeszcze bardziej rozpoznawalni. Wszystko zmieniło się jednak w 2020 roku, kiedy to z zespołu w atmosferze skandalu wykluczono Dawida Narożnego, którego miejsce zajął Daniel Biczak.

ZOBACZ TAKŻE: Ile za wesele biorą Piękni i młodzi? Kwota wprawia w osłupienie!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Piękni i młodzi na starość

Mimo jesieni i ponurej pogody za oknem, sezon koncertów i imprez wciąż trwa, dlatego Piękni i młodzi nie mogą narzekać na nudę. Często muszą dojechać na dane wydarzenie wiele kilometrów, a długie trasy nie należą do najprzyjemniejszych. Mimo to nawet w samochodzie całą ekipę nie opuszcza dobry humor, co można było zobaczyć na najnowszym nagraniu. Na wideo, które wykonała liderka grupy - Magdalena Narożna widać nie tylko ją, ale także Daniela Wilczewskiego i Daniela Biczaka, którzy nie są sobą. Na ich twarzach zagościł filtr starości, pojawiły się inne rysy twarzy, zmarszczki i siwe włosy. Czy wokalistka zdradziła właśnie tajemnicę, jak będą wyglądać na starość?

- Oby serce było zawsze młode i gorące ❤️ - dodała Magdalena Narożna w opisie nagrania.

Fani zespołu obdarzyli całą trójkę pozytywnymi komentarzami, co z pewnością wywołało uśmiech na ustach Magdaleny Narożnej, Daniela Wilczewskiego i Daniela Biczaka. Trzeba przyznać, że na starość będą wyglądać całkiem, całkiem!