Magdalena Kumorek

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Magdalena Kumorek - wiek, filmy, seriale i programy, mąż, dzieci, Instagram

2023-10-27 18:42

Kim jest Magdalena Kumorek zastanawia wiele osób. To polska aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z serialu "Samo życie" i "Przepis na życie". W tym artykule postanowiliśmy przybliżyć Wam sylwetkę aktorki, którą warto poznać bliżej, ponieważ została uczestniczką Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Magdalena Kumorek - filmy, seriale i programy, wiek, wzrost i nie tylko: takie frazy najczęściej wyszukiwane są w Google przez internautów. Jeśli szukacie informacji na temat tego kim jest Magdalena Kumorek, dobrze trafiliście. To polska aktorka filmowa i teatralna, która także dobrze śpiewa. Widzowie kojarzą ją z pewnością z serialu "Samo życie" i "Przepis na życie", jednak to nie jedyne osiągnięcia, które zapisały się w jej karierze. Kumorek w 2000 roku zajęła pierwsze miejsce w Konkursie Piosenek Agnieszki Osieckiej, a także otrzymała Grand Prix na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie. Ukończyła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie, a jesienią 2023 roku pokaże swoje umiejętności wokalno-aktorskie w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Szybkie Pytania - Ania Wyszkoni

Magdalena Kumorek - wiek, wzrost

Ile lat ma Magdalena Kumorek? Artystka urodziła się 14 sierpnia 1979 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 skończyła 44 lata. Choć urodziła się w Pyskowicach, to dorastała w Gliwicach. Internautów ciekawi także to ile wzrostu ma Magdalena Kumorek. Nie jest to tajemnicą. Aktorka mierzy 166 cm wzrostu.

Magdalena Kumorek - mąż, dzieci

Czy Magdalena Kumorek ma męża i dzieci? Życie prywatne gwiazd zawsze ciekawi wiele osób. Okazuje się, że aktorka była żoną kompozytora Piotra Dziubka z którym ma dwójkę dzieci - syna Franciszka oraz córkę Ninę.

Magdalena Kumorek - filmy, seriale i programy

Magdalena Kumorek ma na swoim koncie wiele ról w produkcjach telewizyjnych, jak i teatralnych. Widzowie najbardziej kojarzą ją z serialu "Samo życie" i "Przepis na życie", jednak można było oglądać ją także w produkcjach takich jak:

  • Poranek kojota
  • Na dobre i na złe
  • Hotel 52
  • Ojciec Mateusz
  • Układ zamknięty
  • W rytmie serca
  • Słaba płeć
  • W głębi lasu
  • Osiecka
  • Komisarz mama.

Magdalena Kumorek - Instagram

Magdalena Kumorek jest aktywna na Instagramie. Możecie znaleźć ją bez problemu wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub oficjalny nick @magdalena.kumorek.official. 

Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule!

Pytanie 1 z 10
Piosenkę "Lepiej mieć" śpiewa: