Magda Bereda

i

Autor: AKPA

NOWOŚCI MUZYCZNE

Magda Bereda z chwytającym za serce utworem. "Status niedostępny" będzie hitem?

2023-09-26 14:43

Na taką wiadomość czekał każdy fan wokalistki. "Status niedostępny" to nowa propozycja od Magdy Beredy, która powstała we współpracy z Lanberry oraz Jakubem Krupskim. Numer chwyta za serce - przekonajcie się sami!

Magda Bereda, autorka takich hitów jak „jest mi do twarzy we własnej osobie”, „bluza w rozmiarze L” oraz „Arbuzowy Zachód Słońca” wydała całkowicie nową piosenkę! Poprzez „status niedostępny” ta młoda i utalentowana artystka muzyczna uczy nas, żeby każdego dnia korzystać z życia. Tym samym zachęca nas, by mimo chwil zwątpienia spróbować wrócić do naszej dziecięcej beztroski i nie tracić wiary w marzenia. 

Jej najnowsza piosenka to nowa propozycja, która powstała we współpracy z Lanberry oraz Jakubem Krupskim. Wokalistka, która gościła w programie Kuba Wojewódzki postanowiła zaskoczyć nas nie tylko nowym utworem, ale również niezwykle poruszającym teledyskiem opowiadającym o tym, w jaki sposób możemy poradzić sobie z bolesnym doświadczeniem, jakim jest utrata kogoś bliskiego.

Magda Bereda - Chciałabym mieć córeczkę (SuperStar)

Nowości muzyczne 2023 - Magda Bereda

Piosence "status niedostępny" towarzyszy również teledysk, który załączamy Wam poniżej. Co ciekawe, utwór ten będzie można usłyszeć również podczas zaplanowanej na koniec października debiutanckiej trasy koncertowej Magdy Beredy.

„Teledysk opowiada o tym, że śmierć jest nieodzownym elementem życia człowieka i w którymś momencie każdemu z nas przyjdzie się z nią zmierzyć. Dla najbliższych są to chwile trudne, a samo pożegnanie jest niezwykle bolesne. Jak zatem poradzić sobie ze stratą? Coraz bardziej popularne stają się tak zwane „żywe cmentarze”. To alternatywa dla powszechnie znanego pogrzebu. Człowiek po śmierci, może zostać drzewem i niejako być wśród nas - „żyć, pić i oddychać”. Być może to metaforyczne porównanie dla niejednej osoby stałoby się rodzajem terapii i sposobem na poradzenie sobie w tej trudnej sytuacji?”