Magda Bereda

i

Autor: AKPA Magda Bereda

GWIAZDY

Magda Bereda - wiek, utwory, wzrost, rodzice, chłopak, kariera, gdzie mieszka, Instagram

2023-07-31 11:56

Kim jest Magda Bereda, która czaruje swoim głosem? To nie tylko piosenkarka młodego pokolenia, ale także idolka dzieci i młodzieży, która często niesie im dobre słowo. Ile ma lat? Czy ma chłopaka? Jakie piosenki wydała? Tych i innych informacji dowiecie się czytając nasz artykuł.

Spis treści

 1. Magda Bereda - wiek, wzrost
 2. Magda Bereda - rodzice
 3. Magda Bereda - chłopak
 4. Magda Bereda - gdzie mieszka
 5. Magda Bereda - utwory
 6. Magda Bereda - Instagram

Magda Bereda - wiek, utwory, wzrost, rodzice, chłopak, kariera, gdzie mieszka, Instagram: to najczęściej wpisywane przez internautów frazy w wyszukiwarce Google. Wiele osób zastanawia się, kim jest Magda Bereda? To nie tylko młoda, utalentowana osoba, która ma niesamowitą smykałkę do muzyki, ale także ulubienica dzieci i młodzieży. Magda Bereda zaczęła działać w internecie bardzo dawno temu, ponieważ w 2011 roku. Zaczęła od publikowania coverów w sieci, aż w końcu przerodziło się to w prawdziwą karierę w branży muzycznej. Magda zaczęła nagrywać własne utwory, koncertować, a także wystąpiła w w 2019 roku w 10. edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie tańczyła w parze z Kamilem Kuroczko i ostatecznie zajęła wtedy 4. miejsce. W lutym 2021 roku, artystka dołączyła do programu The Voice Kids i objęła stanowisko prowadzącej strefy TikToka. Magda Bereda to zdecydowanie najpopularniejsza youtuberka i idolka nastolatek w Polsce.

Magda Bereda - Chciałabym mieć córeczkę (SuperStar)

Magda Bereda - wiek, wzrost

Ile lat ma Magda Bereda? Artystka urodziła się 11 kwietnia 1996 roku i jak łatwo można obliczyć ma 27 lat. Wiele osób zastanawia się także, ile wzrostu ma Magda Bereda? Możemy Wam zdradzić, że artystka mierzy około 165 cm wzrostu.

Magda Bereda - rodzice

Kim są rodzice Magdy Beredy? Życie prywatne gwiazd, zawsze ciekawi wiele osób. Piosenkarka występując w Tańcu z Gwiazdami pokazała między innymi swoją mamę, z którą zatańczyła na parkiecie. Jak mogliśmy się dowiedzieć mama Magdy jest nie tylko jej rodziną, ale także najlepszą przyjaciółką. To właśnie ona wspierała od początku kariery swoją córkę i pomagała jej zbierać na najważniejsze sprzęty. Warto również wiedzieć, że mama Magdy jest bardzo kreatywna i tworzy ekoozodby, czyli wyroby z drewna gotowe do malowania i zabawy.

Magda Bereda - chłopak

Czy Magda Bereda ma chłopaka? Niestety nie wiemy, czy serce artystki jest wolne czy też zajęte. Magda Bereda w sierpniu 2022 roku, była gościem w podcaście Żurnalisty, gdzie zdradziła, że nie ma chłopaka i jest singielką już od dłuższego czasu.  

Magda Bereda - gdzie mieszka

Gdzie mieszka Magda Bereda? Artystka urodziła się w Warszawie i tutaj też mieszka.

Magda Bereda - utwory

Magda Bereda słynie ze swoich coverów, które w piękny sposób nagrywa dla swoich odbiorców. Co ciekawe, artystka ma na swoim kilka własnych utworów:

 • Przepis na szczęście
 • będzie pięknie
 • bluza w rozmiarze L
 • jest mi do twarzy we własnej osobie
 • wiosna
 • Odzyskaj

Magda Bereda - Instagram

Magda Bereda jest aktywna w social mediach. Znajdziecie ją na Instagramie bez problemu, wpisując w wyszukiwarkę jej imię i nazwisko. Artystkę obserwuje ponad 840 tysięcy osób!

Sonda
Lubisz muzykę Magdy Beredy?