Łobuzy i Joanna Krupa

i

Autor: materiały prasowe Łobuzy i Joanna Krupa

NOWOŚCI MUZYCZNE

Łobuzy i Joanna Krupa nagrali piosenkę Dżoana. Tego nikt się nie spodziewał!

2023-07-05 20:32

Takiego trio nikt się nie spodziewał! Łobuzy i Joanna Krupa połączyli siły w nowym utworze odkrywającym urokliwe aspekty wokół pięknej modelki. Tego trzeba posłuchać!

Zespół muzyczny Łobuzy powraca z niezwykłym utworem o tytule "Dżoana", który przyciąga uwagę swoją zabawną treścią i niesamowitą gościną - udziałem najpopularniejszej modelki w Polsce - Joanny Krupy. W tym wyjątkowym projekcie artystycznym, członkowie zespołu połączyli siły z Joanną Krupą oraz fundacją DIOZ.PL. Dżoana to utwór, który nie tylko porusza tematykę piękna i wdzięku Joanny Krupy, ale także bawi słuchaczy poprzez zastosowanie gry słów i zabawnych treści. Joanna, znana z zaangażowania w liczne akcje charytatywne związane ze zwierzętami, postanowiła wspólnie z członkami zespołu Łobuzy oraz fundacją DIOZ.PL podkreślić problematykę również w kontekście projektu muzycznego. Przede wszystkim to właśnie klip numeru skłania do refleksji nad tematem ochrony zwierząt i zaangażowania w sprawy społeczne.

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Joanna Krupa - piosenka

Joanna Krupa w roli piosenkarki poradziła sobie rewelacyjnie, dodając swojego osobistego uroku i talentu do tego nietuzinkowego utworu. Jej udział w projekcie stanowi wyjątkową atrakcję dla fanów zarówno zespołu Łobuzy, jak i samej Joanny Krupy. 

W teledysku do utworu "Dżoana" możemy zobaczyć członków zespołu przebranych za małpy, które zostają badane przez fikcyjną postać dr. Dżoannę. Obrazek ten ma przede wszystkim przyciągnąć uwagę, ale tym samym skłonić do refleksji. Ponadto, istotny procent dochodu ze sprzedaży tego projektu zostanie przekazany bezpośrednio fundacji DIOZ.PL, co podkreśla zaangażowanie zarówno artystów, jak i Joanny Krupy w tę ważną sprawę.

Sonda
Obserwujesz Joannę Krupę?