Lena Moonlight

i

Autor: materiały prasowe

INFLUENCER

Lena Moonlight z mocnym uderzeniem na lato. Posłuchaj singla Ostatni raz

2023-07-17 15:31

Lena Moonlight to młoda wokalistka debiutująca na polskim rynku muzycznym. Artystka jest już jednak dobrze znana ze swojej działalności w sieci, a jej profil na w mediach społecznościowych obserwuje ponad 4 miliony użytkowników!

Lena Moonlight to jedna z popularniejszych influencerek w naszym kraju. Jej social media obserwują miliony osób, którzy uwielbiają śledzić to, co dzieje się w jej karierze. Po pierwszym popowym i tanecznym singlu „Stać cię na więcej”, drugim elektropopowym „California”, influencerka sięgnęła po brzmienie w stylu trap i R&B. Najnowszy singiel „Ostatni raz” powstał przy współpracy z Anastazją Maciąg oraz Jeremim Siejką i pokazuje muzyczny rozwój artystki i poszukiwanie nowych brzmień. Piosenka jest opowieścią o nieudanej relacji, o wypaleniu- kiedy orientujemy się, że relacja w której jesteśmy jest jednostronna. O słowach rzucanych na wiatr i niedotrzymanych obietnicach oraz o momencie kiedy wybieramy siebie, po dłuższym czasie stawiania dobra innej osoby ponad swoje.

Teledysk do singla „Ostatni raz” powstał wg. scenariusza Leny. Nawiązuje on do dwóch sytuacji aktualnej i z przeszłości. Widzimy urywki czasu spędzonego w relacji, te dobre, radosne wspomnienia, które chcemy zapamiętać pomimo, że relacja musiała się zakończyć, w kontraście do teraźniejszości i pokazania siebie silnej, pewnej siebie, pogodzonej z sytuacją, otwartej na nowe wyzwania. Młoda wokalistka mówi, że praca w studio i poszukiwanie nowych brzmień, sprawia jej ogromną przyjemność, w planach ma kolejne utwory, a w przyszłości album, który będzie spełnieniem jej marzeń. 

Lena Moonlight o muzyce, Roztańczonym Narodowym i Mam talent - wywiad Radio SuperNova