Kobieta zbierała pieniądze na ulicy. Juror Mam Talent zaprosił ją do programu!

i

Autor: Screen z YT: Howie Discovers Busker And Invites SINGER Meave To The CGT Auditions | Canada’s Got Talent

Mam Talent

Kobieta zbierała pieniądze na ulicy. Juror Mam Talent zaprosił ją do programu!

2023-05-17 10:53

Jedna z finalistek Mam Talent nie wysłała zgłoszenia do programu. Kobieta została do niego zaproszona przez jednego z jurorów. Dostrzegł ją, gdy śpiewała na ulicy, aby zarobić. Nie pozostał na to obojętny, wręczając jej nie tylko pieniądze, ale również przepustkę na casting do programu rozrywkowego. Okazała się jedną z najlepszych uczestniczek!

Los 26-letniej Samanthy Pearson potoczył się naprawdę niespodziewanie. Dziewczyna postanowiła dorobić sobie na ulicy, śpiewając dla ludzi. Wszystko skomplikowało się, gdy zauważyła, że miejsce, w którym zwykle występowała, było zajęte. Ze względu na to, postanowiła udać się pod wejście budynku. Tego samego dnia odbywał się w nim casting do kanadyjskiej edycji Mam Talent. Wokalistka nie miała o tym pojęcia. Podczas występu podszedł do niej jeden z jurorów programu. Mężczyzna nie tylko wręczył jej pieniądze. Poza tym zaproponował artystce udział w show telewizyjnym. Ta decyzja sprawiła, iż udało jej się zostać jedną z finalistek!

ZOBACZ TAKŻE: Występ 15-latki zachwycił Agnieszkę Chylińską. Ten głos przejdzie do historii!

Shake Your Eska #25 | Blinding Lights

Samantha Meave Pearson w Mam Talent

Howie Mandel został najprawdziwszym łowcą talentów. Gdy zauważył Maeve przed budynkiem, w którym było kręcone Mam Talent, uznał, iż jest ona doskonałym materiałem na gwiazdę. Wobec tego przekonał ją, aby jeszcze tego samego dnia wzięła udział w castingu. Tym samym dostała od niego przepustkę do udanej kariery. Na scenie wykonała utwór House Of The Rising Sun. Swoim wykonaniem zachwyciła jurorów. Zgodnie ogłosili jej swoją decyzję - wszyscy byli za tym, aby dostała się do dalszego etapu. Ostatecznie została jedną z finalistek, jednak nie udało jej się zdobyć tytułu laureata.

ZOBACZ TAKŻE: 11-latka w Mam Talent dogłębnie poruszyła jurorów. Dała niezapomniany występ!

QUIZ. W jakim programie musisz wziąć udział? Przekonaj się, o jaką nagrodę zawalczysz!

Pytanie 1 z 10
Jakie jest Twoje nastawienie do tłumów?
Źródło: Kobieta zbierała pieniądze na ulicy. Juror Mam Talent zaprosił ją do programu!