Kizo, Skolim

i

Autor: AKPA

HIT INTERNETU

Kizo w kawałku Skolima to nie żart. "Temperatura" mocno zaskoczyła internautów!

2023-09-19 8:39

Raper w piosence króla latino? Takiego połączenia nikt się nie spodziewał. W sieci krąży nagranie, na którym słychać Kizo śpiewającego jeden z hitów Skolima. Mowa o kawałku "Temperatura", który w zaledwie trzy miesiące wygenerował ponad 41 milionów odsłon. Najnowsze wykonanie rapera jest eksperymentem jednego internauty. Sprawdźcie o co chodzi.

Raper śpiewający disco polo?! Kto by pomyślał. Od dłuższego czasu z list topowych artystów nie schodzi Skolim. To właśnie on za każdym razem gdy wydaje jakąś nowość w niecałą dobę potrafi osiągnąć milion odsłon na YouTube. Jego największy hit, który miał premierę rok temu zdążył przez ten czas wygenerować ponad 158 milionów wyświetleń. Mowa o kawałku "Wyglądasz idealnie", który na naszej antenie Skolim zaśpiewał po czesku. W ostatnich miesiącach fani artysty doczekali się także kolejnych piosenek, między innymi gorącego kawałka "Temperatura", który w zaledwie trzy miesiące od premiery zdążył zgromadzić już ponad 41 milionów wyświetleń. To właśnie ten numer "zaśpiewał" znany raper Kizo, a wszystko słychać na nagraniu, które krąży po muzycznej aplikacji TikTok i jest prawdziwym hitem internetu.

SKOLIM - Chce być pierwszym Polakiem, który zrobi miliard!

Kizo "śpiewa" piosenkę Skolima [WIDEO]

Kizo to znany i ceniony przez słuchaczy raper, który ma na swoim koncie hity takie jak "Disney", "Taxi" czy też "LOT". Od kilku dni w sieci krąży jednak nagranie na którym słychać jak artysta śpiewa jeden z najpopularniejszych hitów disco polo. Mowa oczywiście o kawałku Skolima - Temperatura, który z jego ust brzmi całkiem inaczej. Tak naprawdę raper nie zaśpiewał tego numeru, a jedynie stał się eksperymentem wygenerowanym komputerowo. Jak to możliwe? W dobie prężnie rozwijającej się technologii, jeden z internautów wpadł na pomysł by zrobić małe zamieszanie. Pod urywek z teledysku rapera "TAXI" wmontował melodię piosenki "Temperatura", a także słowa, które śpiewa właśnie Kizo. To jednak nie koniec! Użytkownik @wysokatemperatura zrobił też mix z piosenką "Ona mi dała", co możecie zobaczyć poniżej:

Zagłębiając się w komentarze pod nagraniami krążącymi na TikToku, internauci w pierwszej chwili pomyśleli, że raper naprawdę podjął się zaśpiewania numerów króla latino. My jesteśmy w ogromnym szoku, a jeśli chcielibyście posłuchać "Temperatury" w wykonaniu Kizo, musicie zalogować się na TikToka i znaleźć użytkownika @wysokatemperatura.