Jagoda Szydłowska

i

Autor: AKPA

KTO TO JEST?

Kim jest Jagoda Szydłowska z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023? To ona wygrała casting!

2023-10-13 10:51

Jagoda Szydłowska została uczestniczką Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 i od września 2023 możemy oglądać jej zmagania w programie w jesiennej edycji. Ile ma lat? Od kiedy kocha śpiewać? Poznajcie Jagodę bliżej, czytając nasz artykuł. O niej będzie głośno!

Jagoda Szydłowska wygrała casting do Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. Kim jest? Co trzeba o niej wiedzieć? Jesienią wystartowała nowa, dziewiętnasta edycja ulubionego programu widzów Polsatu. Mowa o show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, które można oglądać w każdy piątek o godzinie 20:05. Wśród uczestników tegorocznej edycji znaleźli się Ewelina Flinta, Kuba Szmajkowski, Pola Gonciarz, Nick Sinckler, Jakub Gąsowski, Marcin Januszkiewicz i Magdalena Kumorek. To jednak nie koniec ponieważ ostatnią uczestniczką, wybraną na podstawie specjalnego castingu jest Jagoda Szydłowska. 

Kto to Jagoda Szydłowska? Zastanawia się wiele osób. Artystka utożsamia się z Agnieszką Chylińską - zresztą wcielając się w artystkę wygrała pierwszy odcinek show. Uwielbia pop, rock, soul, gospel i funk, a oprócz muzyki kocha podróże, szybkie samochody i siebie za kółkiem, a także wspinaczkę górską. Strzela na strzelnicy, uwielbia uczyć się nowych rzeczy, lubi, kocha medytacje i Qigong, a także interesuje się rozwojem duchowym.

CO PIJE KROWA? Zagadki i śmieszne pytania #EwelinaPyta

Jagoda Szydłowska - wiek

Ile lat ma Jagoda Szydłowska? Artystka urodziła się 27 lipca 1986 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 skończyła 37 lat.

Jagoda Szydłowska - Berry Blue

Jagoda Szydłowska - Berry Blue to fraza która pojawia się w internecie dosyć wysoko. Okazuje się, że jest to pseudonim artystyczny, pod którym Jagoda wydaje własne piosenki.

Jagoda Szydłowska - wykształcenie

Kim z wykształcenia jest Jagoda Szydłowska? Ta odpowiedź nie powinna nikogo zaskoczyć. Jagoda jest muzykiem. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w Bochni w klasie fletu poprzecznego, a dodatkowo uczęszczała także na lekcje do Krakowskiej Szkoły Jazzu i muzyki rozrywkowej. Na co dzień pracuje jako trener wokalu i jest wokalistką w zespole Memento, który występuje na imprezach okolicznościowych.

Jagoda Szydłowska - rodzina

Internautów zawsze interesuje życie prywatne osób publicznych. Jagoda Szydłowska pochodzi z muzycznej rodziny, dlatego też sama ma ogromny talent. Jej ojciec jest perkusistą i kompozytorem, a mama pianistką, którzy pracują w domu kultury. Co ciekawe, dziadkowie Jagody Szydłowskiej grali kiedyś na akordeonie i saksofonie.

Jagoda Szydłowska - Instagram

Jagoda Szydłowska jest aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami swoją pasją i kulisami programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub oficjalną nazwę @berryblue_official.