Kazimiernikejszyn 2022

i

Autor: materiały prasowe Kazimiernikejszyn 2022

Kazimiernikejszyn 2022 - DATA, HARMONOGRAM, BILETY. Kto wystąpi na festiwalu?

2022-06-24 13:42

W dniach 13 - 17 lipca 2022 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się IX edycja Kazimiernikejszyn, wielogatunkowego festiwalu muzycznego nazywanego “najbardziej bezspinkowym wydarzeniem w tej części galaktyki”. Wystąpią ZALEWSKI, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, MROZU, T.LOVE i wielu innych. Od 2014 roku impreza sukcesywnie udowadnia, że “bez spinki” nie jest tylko pustym sloganem, a filozofią, która przeniknęła festiwal w każdym jego aspekcie.

Pierwsza edycja Kazimiernikejszyn odbyła się 2014 roku, przyciągając pod scenę 1200 osób. Wraz z każdą kolejną odsłoną organizatorzy konsekwentnie pracowali nad rozwojem wydarzenia na wielu płaszczyznach - począwszy od zapraszanych do Kazimierza Dolnego topowych gwiazd i inspirujacych “PrzeGości”, przez scenografię, aż po jedyną w swoim rodzaju atmosferę, która rozsławiła Kazimiernikejszyn na cały kraj. W ciągu minionych ośmiu lat festiwal sześciokrotnie zwiększył liczbę swojej widowni. Bezspinkowa publiczność wypełnia dziś naturalnie ograniczoną przestrzeń kamieniołomu po brzegi, biorąc równie chętnie udział w koncertach, jak i w dedykowanych aktywnościach. - Jesteśmy przeszczęśliwi, że wraz z rozwojem Kazimiernikejszyn, jego programu i infrastruktury, festiwal nie zatracił swojego naturalnego klimatu i atmosfery z pierwszych wariackich edycji - przyznał Michał Niewęgłowski, pomysłodawca i jeden ze współorganizatorów Kazimiernikejszyn.

Już w lipcu na scenie Kazimiernikejszyn 2022 zaprezentują się m.in. ZALEWSKI, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, MROZU, T.Love, Mery Spolsky, Ania Rusowicz, Ørganek, Majka Jeżowska, L.U.C & Rebel Babel oraz RAT KRU.

Szybkie pytania - Magda Femme

Kazimiernikejszyn 2022 - HARMONOGRAM

Poza koncertami największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, Kazimiernikejszyn oferuje swoim uczestnikom wiele unikatowych i autorskich Przygód. A wśród nich m.in. okazja do życzliwego przytulania i prawienia nieznajomym komplementów, warsztaty śmiechu, msze bez spinki, walki na poduszki, silent disco, strefa malowania bodypainting, sesje masażu w zabawnej formie, czy coroczne palenie makiety Koguta. Jak zdradzają organizatorzy, podczas tegorocznej edycji nie zabraknie także zupełnie nowych aktywności. - Szykujemy zupełnie nową strefę Romantika, a także okazję do nauki swingu, jednej z najradośniejszych form tańca. Wszystkich bywalców Kazimiernikejszyn z pewnością ucieszy także BDSM (balonowo-dj’ski set muzyczny), impreza prowadzona z wiszącego w powietrzu balonu przez samą Ifi Ude - zdradził Michał Niewęgłowski.

Gdy mowa o bywalcach Kazimiernikejszyn, nie sposób o ich jedną charakterystykę. W kamieniołomie równie chętnie bawią się co roku młodzi single i singielki, jak i wielopokoleniowe rodziny z dziećmi. Na tych ostatnich także czekają dedykowane atrakcje, na czele z Małą Strefą, w której spotkać można animatorów w bajkowych strojach.

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Podsiadło - koncerty 2022. Artysta ogłasza gości specjalnych!

Kazimiernikejszyn 2022 - DATA, BILETY

Oprócz występów gwiazd i jedynych w swoim rodzaju aktywności, istotnym i integralnym elementem festiwalu jest jego lokalizacja. Kazimierz Dolny to niezwykle urokliwe i pełne magii miasteczko, malowniczo położone nad Wisłą i otoczone wzgórzami, winnicami i lessowymi wąwozami, szczególnie ukochanymi przez uczestników festiwalu. Jedną z atrakcji uwielbianych przez bywalców Kazimiernikejszyn jest dzika plaża, zlokalizowana na obszernych piaskowych połaciach przy brzegu Wisły. Nic tylko bawić się, chillować i plażować bez spinki!

Już dziś zarezerwuj czas na IX edycję Kazimiernikejszyn, która odbędzie się w dniach 13 - 17 lipca 2022 i odkryj “bezspinkową” magie Kazimierza Dolnego! Karnety dostępne w sprzedaży na www.kazimiernikejszyn.pl oraz www.ticketclub.pl.