Kasia Cerekwicka

i

Autor: AKPA Kasia Cerekwicka

GWIAZDY

Kasia Cerekwicka - wiek, dzieci, mąż, Na kolana, piosenki, koncerty, Instagram

2023-09-07 14:25

Kasia Cerekwicka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek w naszym kraju. To ona stworzyła hit "Na kolana", który do dziś śpiewa wiele osób. Ile piosenkarka ma lat? Jak wygląda jej życie prywatnego? Poznaj ją bliżej czytając nasz artykuł.

Spis treści

  1. Kasia Cerekwicka - wiek, wzrost
  2. Kasia Cerekwicka - mąż, dzieci
  3. Kasia Cerekwicka - piosenki
  4. Kasia Cerekwicka - Instagram

Kasia Cerekwicka - wiek, dzieci, mąż, Na kolana, piosenki, koncerty, Instagram: takich fraz najczęściej poszukują internauci w sieci. Kasia Cerekwicka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. Co ciekawe, w 1993 roku ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną, a z wykształcenia jest magistrem sztuki i psychologii ogólnej. Oprócz tego Kasia Cerekwicka ukończyła psychotraumatologię na Uniwersytecie SWPS. Przygoda Kasi Cerekwicką z muzyką rozpoczęła się na dobre w 1997 roku, gdzie za interpretację piosenki Ewy Bem - Wyszłam za mąż, zaraz wracam zdobyła pierwsze miejsce w jednym z odcinków programu Szansa na sukces. Następnie zwyciężyła w finale i dostała bilet do Opola na konkurs "Debiuty". Ogólnopolską popularność przyniosła jej jednak piosenka Na kolana, z którą Kasia Cerekwicka zajęła drugie miejsce w koncercie Piosenka dla Europy 2006 oraz za którą otrzymała Superjedynkę w kategorii Przebój roku 2006 na 43. KFPP w Opolu.

Michał Wiśniewski sprytnie omija polskie prawo. Oto w jaki sposób rejestruje nietypowe imiona dzieci

Inflacja wykończy Polaków, a 800 + zniechęci do nauki? #EwelinaPyta

Kasia Cerekwicka - wiek, wzrost

Ile lat ma Kasia Cerekwicka? Artystka urodziła się w Koszalinie 17 marca 1980 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 43 lata. Internautów zastanawia także to ile wzrostu ma Kasia Cerekwicka? Artystka mierzy około 168 cm wzrostu.

Kasia Cerekwicka - mąż, dzieci

Czy Kasia Cerekwicka ma męża? Artystka trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy, dlatego nie wiemy czy jej serce jest zajęte. Kilka lat temu, dokładnie w 2018 roku, gwiazda poinformowała jedynie o zaręczynach w swoich social mediach. Kasia Cerekwicka nie ma dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: Koncert Celine Dion w Polsce odwołany. Artystka zmaga się z nieuleczalną chorobą!

Kasia Cerekwicka - piosenki

Kasia Cerekwicka ma na swoim koncie wiel piosenek i występów. Co ciekawe, występowała na scenie nie tylko solo, ale także z innymi wokalistami. Na scenie pojawiła się między innymi przy boku Edyty Górniak i Kasi Klich, a nawet przy Violetcie Villas. Do najpopularniejszych piosenek Kasi Cerekwickiej należą utwory takie jak:

  • Na kolana
  • S.O.S
  • Bez Ciebie
  • Potrafię kochać
  • Między Słowami

Kasia Cerekwicka - Instagram

Kasia Cerekwicka jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajdziecie ją pod nazwą @kasia_cerekwicka_official_ - gdzie publikuje wiele zdjęć i relacji ze swojej muzycznej kariery.

Sonda
Kasia Cerekwicka - czy lubisz twórczość artystki?