Kamil Bednarek

i

Autor: AKPA Kamil Bednarek

GWIAZDY

Kamil Bednarek - wiek, żona, utwory, ślub, wzrost, koncerty 2023, Instagram

2024-02-14 12:35

Kamil Bednarek dał się poznać wszystkim jako uczestnik Mam Talent. Po programie jego kariera nabrała wiatru w żagle, dlatego dziś wie o nim prawie każdy! Ile lat ma Kamil Bednarek? Czy jego serce jest zajęte? Poznajcie go bliżej czytając nasz artykuł.

Spis treści

 1. Kamil Bednarek - wiek, wzrost
 2. Kamil Bednarek - żona, dzieci
 3. Kamil Bednarek - utwory
 4. Kamil Bednarek - Mam Talent
 5. Kamil Bednarek - koncerty 2023
 6. Kamil Bednarek - Instagram

Kamil Bednarek - wiek, wzrost, żona, ślub: takie frazy internauci poszukują w sieci. Kamil Bednarek to polski wokalista, autor tekstów i piosenek, a także wykonawca muzyki reggae. Polska publiczność pierwszy raz usłyszała o nim w 2010 roku, kiedy to wziął udział w trzeciej edycji Mam Talent. W programie piął się ku górze, docierając do finału. Ostatecznie zajął drugie miejsce, a po talent show jego kariera nabrała wiatru w żagle. Koncerty, hity, teledyski, a także wiele występów przed telewizyjnymi kamerami. Co ciekawe, Kamil Bednarek zanim rozpoczął karierę solo, w latach 2008-2012 był wokalistą formacji Star Guard Muffin. Oprócz Mam Talent, widzowie w późniejszych latach mogli oglądać go w Bitwie na głosy, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także w The Voice of Poland, gdzie w 2019 roku był jednym z trenerów dziesiątej edycji programu rozrywkowego TVP2. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Kamil Bednarek - wiek, wzrost

Ile lat ma Kamil Bednarek? Artysta urodził się 10 maja 1991 roku w Brzegu, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 roku skończył 32 lata. Internauci zastanawiają się także ile wzrostu ma Kamil Bednarek? To żadna tajemnica. Artysta należy do grona wysokich mężczyzn i mierzy około 184 cm wzrostu.

Kamil Bednarek - żona, dzieci

Czy Kamil Bednarek ma żonę? Serce wokalisty od dawna jest zajęte! Kamil Bednarek wziął ślub, a wybranką jego serca jest niejaka Pamela. To dla niej napisał piosenkę "Tu jesteś". Artysta nie ma dzieci i większość swoich prywatnych spraw trzyma w tajemnicy przed mediami.

Kamil Bednarek - utwory

Kamil Bednarek ma na swoim koncie wiele kawałków. Do jego najpopularniejszych piosenek należą między innymi:

 • Chwile jak te
 • Talizman
 • Bądź przy mnie
 • Jesteś tu
 • Cisza
 • Wojownik światła
 • List

ZOBACZ TAKŻE: Który wokalista mógłby zostać Twoim chłopakiem? 

Kamil Bednarek - Mam Talent

Kamil Bednarek w 2010 roku wziął udział w trzeciej edycji programu Mam talent. Na castingu zaprezentował piosenkę Kurta Nilsena - I i jednogłośnie przeszedł do kolejnego etapu, w którym zaśpiewał numer Tears in Heaven - Erica Claptona. Głosami telewidzów awansował do finału, w którym zaśpiewał utwór Boba Marleya - Is This Love i zajął drugie miejsce.

Kamil Bednarek - koncerty 2023

Kamil Bednarek w marcu 2023 roku wyruszył w trasę koncertową "Ambasadorzy Rozrywki". To aż 6 energetycznych wydarzeń, które zaplanowano w największych miastach Polski. Kamil Bednarek wraz ze swoim zespołem odwiedził w marcu Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Warszawę oraz Kraków.

Kamil Bednarek - Instagram

Kamil Bednarek jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując jego imię i nazwisko lub nick @kamilbednarek. Artystę obserwuje tam ponad 159 tysięcy osób.