GWIAZDY

Julia Wieniawa - wiek, filmy, mieszkanie, wzrost, Mam Talent, partner, Instagram

2024-03-22 16:39

Julia Wieniawa to polska aktorka, która zyskała rozpoznawalność dzięki grając Paulinę w serialu TVP2 "Rodzinka.pl". Ile ma lat? Kto jest jej partnerem? Jak zaczęła się jej przygoda z aktorstwem, ale i z muzyką? To artystka wielu talentów! Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

 1. Julia Wieniawa - wiek, wzrost
 2. Julia Wieniawa - rodzice
 3. Julia Wieniawa - partner
 4. Julia Wieniawa - filmy
 5. Julia Wieniawa - mieszkanie
 6. Julia Wieniawa - Mam Talent
 7. Julia Wieniawa - Instagram

Julia Wieniawa - wiek, filmy, mieszkanie, wzrost, Mam Talent, partner, Instagram: takie frazy są najczęściej wyszukiwane w Google przez internautów. Kim jest Julia Wieniawa, wie chyba każdy. To ceniona aktorka, ale także modelka, piosenkarka i influencerka! Jednym słowem dziewczyna petarda, ponieważ czego się nie dotknie robi to perfekcyjnie. Julia Wieniawa zyskała popularność grając Paulinę w serialu Rodzinka.pl. W kolejnych latach zagrała główne role między innymi w dwóch częściach filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" a także w produkcjach z 2021 roku "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" oraz "Small World". Oprócz kariery aktorskiej, Wieniawa ma także na swoim koncie sukcesy w branży muzycznej. Jako wokalistka wydała album studyjny Omamy, a także wiele piosenek, które uwielbiane są przez słuchaczy. Oprócz tego w parze ze Stefano Terrazzino zajęła drugie miejsce w finale 11. edycji programu Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Julia Wieniawa w Radiu ESKA! Wielka radość gwiazdy z okazji premiery utworu Na Darmo

Julia Wieniawa - wiek, wzrost

Ile lat ma Julia Wieniawa? Artystka urodziła się 23 grudnia 1998 roku w Warszawie, więc jak łatwo można obliczyć ma 25 lat. Internauci zastanawiają się także ile wzrostu ma Julia Wieniawa? To żadna tajemnica. Julia jest kobietą o średnim wzroście i mierzy 161 cm.

Julia Wieniawa - rodzice

Kim są rodzice Julii Wieniawy? Aktorka nosi dwa nazwiska "Wieniawa-Nariewicz". Jest córką Konrada i Marty Wieniawy-Narkiewiczów, którzy są rozwiedzeni. Ojciec artystki jest projektantem graficznym, a matka pełni funkcję menedżerki swojej córki. Z życia prywatnego aktorki wiemy także, że ma trzy młodsze, przyrodnie siostry - ze strony matki: Wiktorię i Kornelię Parzyszek, a ze strony ojca: Alicję Wieniawę-Narkiewicz. 

Julia Wieniawa - partner

Wielu panów wzdycha do Julii Wieniawy. Czy ma chłopaka? Czy jej serce jest zajęte? Julia Wieniawa spotykała się dawniej z Baronem z zespołu Afromental, a także z Antkiem Królikowskim. W 2020 roku związała się jednak z aktorem Nikodemem Rozbickim, z którym jesienią 2022 roku ogłosiła rozstanie. Mimo to para po kilku miesiącach powróciła do siebie.

Julia Wieniawa - filmy

Julia Wieniawa ma na swoim koncie udział w wielu produkcjach. Można było oglądać ją w takich filmach jak:

 • Kobiety mafii
 • W lesie dziś nie zaśnie nikt
 • Sala samobójców. Hejter
 • Small World
 • Jak pokochałam gangstera
 • Nie cudzołóż i nie kradnij
 • Chłopi

Julia Wieniawa - mieszkanie

Julia Wieniawa mieszka bardzo luksusowo. Swój apartament ma w Stolicy i co ciekawe kosztowało ono 2 miliony złotych! Aktorka, projektując swój dwupoziomowy apartament inspirowała się Bali, czyli wyspą w której jest zakochana. W jej czterech ścianach dominują przede wszystkim jasne kolory, złoto i drewno. W salonie mieszczą się dwie kanapy w rudym kolorze i jest tam sporo zieleni - podobnie jak na sporym tarasie. Zdjęcia mieszkania aktorki, często pojawiają się na jej social mediach, więc każdy obserwator może zobaczyć jak na co dzień mieszka jedna z popularniejszych aktorek w naszym kraju.

Julia Wieniawa - Mam Talent

Julia Wieniawa została ogłoszona nową jurorką Mam Talent. Aktorka zasiądzie w najnowszej, wiosennej edycji show, które najprawdopodobniej będzie miało premierę w 2024 roku. Julia Wieniawa oceni uczestników Mam Talent razem z Agnieszką Chylińską i Marcinem Prokopem.

Julia Wieniawa - Instagram

Julia Wieniawa jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując jej imię i nazwisko lub oficjalny nick, który brzmi @juliawieniawa. Artystkę w kolorowej aplikacji obserwuje ponad 2,1 mln osób!