Blanka na Eurowizji 2023

i

Autor: Chloe Hashemi/EBU Blanka na Eurowizji 2023

Jak głosować na Polskę na Eurowizji 2023? NUMER SMS na Blankę i piosenkę Solo

2023-05-13 20:49

Już 13 maja dowiemy się, kto wygra tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji. Czy będzie to Blanka? Wszystko zależy od widzów i od jurorów, którzy będą przyznawać punkty w ścisłym finale. Sprawdź jak głosować na Polskę podczas Eurowizji 2023. To trzeba wiedzieć, by głos nie stracił ważności!

Jak głosować na Polskę podczas Eurowizji 2023? To zastanawia wiele osób. W tym roku Konkurs Piosenki Eurowizji odbywa się w dniach 9, 11 i 13 maja. Pierwsze dwa dni to półfinały, natomiast w sobotę 13 maja będziemy świadkami finału. Podczas konkursu bierze udział 37. państw w tym oczywiście Polska. Nasz kraj reprezentuje Blanka Stajkow z piosenką "Solo", która stała się prawdziwym hitem. Słynne "bejba its kajna krejza" obiegło TikToka wyznaczając nowy trend, natomiast eurowizyjny kawałek Blanki podbija radiowe rozgłośnie i streamingi. Choć po polskich preselekcjach spadła na artystkę fala hejtu, to ta nie poddaje się i robi wszystko by było o niej głośno. Podczas Ceremonii Otwarcia Eurowizji 2023 pojawiła się w zielonej sukni, niczym prawdziwa księżniczka, a ogromną uwagę wszystkich przyciągnął wielki napis BEJBA. Tym samym Blanka pokazała, że ma do siebie ogromny dystans i zyskała nowych fanów. Jak na nią głosować? Jak głosować na Polskę na Eurowizji 2023?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2023 - o której godzinie FINAŁ? Która śpiewa Blanka?

Oni też reprezentowali Polskę na Eurowizji!

Głosowanie na Polskę - Eurowizja 2023 [zasady głosowania]

Jak głosować na Blankę na Eurowizji 2023? Czy można głosować na Polskę? Niestety nie mamy dla Was dobrych wiadomości. Każdy wysłany SMS z Polski na naszą reprezentantkę i jej piosenkę "Solo" będzie nieważny. Oznacza to, że z Polski nie można głosować na Blankę. Spokojnie - jest jednak wyjątek! Na polską reprezentantkę głosować mogą mieszkańcy krajów biorących udział w drugim półfinale Eurowizji 2023 oraz Hiszpanii, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Przypomnijmy, że Blanka z piosenką "Solo" zaprezentuje się w finale konkursu już 13 maja. Jej występ będzie można zobaczyć na żywo około godziny 21:15. Warto jednak śledzić Eurowizję 2023 wcześniej, by nie przegapić występu naszej reprezentantki.

ZOBACZ TAKŻE: Blanka zaśpiewała Solo po niemiecku. Nie uwierzycie jak brzmi Bejba w innym języku!

Sonda
Podobał Ci się występ Blanki podczas drugiego półfinału konkursu Eurowizja 2023?