Iwona Pavlovic

i

Autor: AKPA Iwona Pavlovic

Iwona Pavlović odejdzie z Tańca z Gwiazdami? Ogromne zmiany nadchodzą!

2023-04-14 11:21

Nadchodzą rewolucje w Tańcu z Gwiazdami? Internet aż huczy o powrocie tanecznego show na ekrany Polsatu. Jak się okazuje mają w nim zajść wielkie zmiany, by przywołać nieco młodszą widownię. Czy to znaczy, że "Czarna Mamba" odejdzie z posadzki jurorki? Nadchodzą ogromne zmiany w show!

Taniec z gwiazdami przejdzie rewolucje w 2023 roku? Wiele na to wskazuje! Taniec z Gwiazdami emitowany jest na antenie Polsatu od 2014 roku i z roku na rok notuje ogromne wyniki oglądalności. Wszystko dzięki prowadzącym, jurorom i oczywiście gwiazdom, które na parkiecie dają czadu. Nie można zapomnieć także o muzyce na żywo, zjawiskowych kreacjach, a także o zmianach jakie zaszły w poprzednich sezonach. Widzowie mogli zauważyć, że do grona prowadzących dołączyła Izabela Janachowska, a na parkiecie pierwszy raz postawiono na parę jednopłciową, a także na zagraniczną gwiazdę Jamalę, która w swoim kraju na Ukrainie również brała udział w tanecznym show. Teraz okazuje się, że wielkimi krokami nadchodzi kolejna edycja Tańca z Gwiazdami, ale z kolejnymi zmianami. Tym razem szykuje się ogromna rewolucja!

ZOBACZ TAKŻE: Co robi Doda że ma idealną sylwetkę? Gwiazda zdradziła swój przepis na sukces!

Szybkie Pytania - Ania Wyszkoni

Taniec z Gwiazdami 2023 - zmiany

Nowy dyrektor programowy Polsatu - Edward Miszczak podjął decyzję w sprawie najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Okazuje się, że nadchodzą zmiany, które mogą zszokować stałych widzów tanecznego formatu. Chodzą pogłoski, że pierwszą zmianą ma być zmiana dnia emisji. Taniec z Gwiazdami nie byłby transmitowany na żywo w poniedziałkowy wieczór, lecz na koniec tygodnia w niedzielę wieczorem - jak to było za czasów emisji show w TVN. Jak podaje Super Express ma zmienić się również nazwa programu, a mianowicie ma całkowicie zniknąć anglojęzyczny początek nazwy "Dancing with the Stars". To jednak nie koniec, ponieważ najwięcej emocji wzbudza zmiana posadek. Głośno zaczyna mówić się o tym, że z jurorskiego fotela ma zniknąć Iwona Pavlović i Andrzej Grabowski. Póki co, są to tylko plotki, a stacja ani osoby pracujące przy programie Taniec z Gwiazdami, nie potwierdziły takich informacji.

Sonda
Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?