Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska

i

Autor: AKPA

DZIECI GWIAZD

Grzegorz Markowski skomentował związek swojej córki. Wiemy co myśli o "nowym zięciu"

2024-02-02 15:01

Patrycja Markowska przechodziła ciężkie chwile po rozstaniu ze swoim dawnym partnerem, jednak teraz po raz kolejny poczuła motylki w brzuchu. Od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochana w tajemniczym restauratorze Tomaszu. Co na temat jej nowego związku sądzi Grzegorz Markowski? Ojciec piosenkarki wyjawił co myśli na temat "nowego zięcia".

Życie Patrycji Markowskiej wywróciło się do góry nogami. Wszystko przez nową miłość, która stanęła na jej drodze i dodała jej wiatru w żagle. Przypomnijmy, że Markowska przez lata związana była z Jackiem Kopczyńskim. Od 2008 do 2022 roku tworzyli parę i doczekali się syna Filipa. Niestety ich związek nie przetrwał, a każdy po cichu poszedł w swoją stronę. Rozpad relacji nie był komentowany przez nich publicznie. Dopiero na początku 2023 roku, Jacek zaczął pokazywać się z nową partnerką Klaudią Kardas, co po czasie skłoniło Markowską do zabrania głosu w tej sprawie. Całkiem niedawno na jaw wyszła informacja, że artystka jest szczęśliwie zakochana w tajemniczym Tomaszu, którego zdążyła pokazać już nawet na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Przez kredyt we frankach ma poważne kłopoty. To ona śpiewała kiedyś "Lepszy model"

Antek Królikowski skazany! Rafał Brzozowski i Patrycja Markowska z nowymi partnerami!

Grzegorz Markowski skomentował nowy związek swojej córki

Patrząc na nowe zdjęcia Patrycji Markowskiej nie da się nie zauważyć, że jest naprawdę szczęśliwa. Nowy związek zdecydowanie dodał jej skrzydeł i wypisał na twarzy prawdziwy uśmiech. W wywiadzie dla "Twojego Stylu" Markowska zdradziła, że w nowej relacji czuje się jak nastolatka i że przekonała się, że nie ma złego wieku na miłość. Co na temat jej nowego ukochanego sądzi Grzegorz Markowski? Ojciec piosenkarki zdecydował się podsumować swojego "nowego zięcia" na łamach tygodnika "Na żywo". Markowski wyznał, że jest szczęśliwy, że jego córce udało się znaleźć miłość, a jej nowym partnerem jest zachwycony.

- Jestem szczęśliwy, że się realizuje. Wygrała życie, ma wspaniałego syna, świetnego nowego partnera i piękny, kolorowy zawód. Zawsze szła swoją drogą, za to ją podziwiam. Jest wspaniałą córką, matką i kobietą. Chciałbym, żeby w jesieni życia miała u swego boku kogoś, z kim będzie mogła trzymać się za ręce, jak ja z moją żoną Krystyną - powiedział dla tygodnika "Na żywo" Grzegorz Markowski.

Aż miło się czyta, że ojciec tak bardzo wspiera swoją córkę i kibicuje jej nie tylko w karierze, ale i w miłości. Patrycji Markowskiej życzymy dużo szczęścia!