Maja Krzyżewska

i

Autor: Corinne Cumming / EBU / junioreurovision.tv

TRANSMISJA

Eurowizja Junior 2023 - transmisja w TV i online. Gdzie i kiedy oglądać konkurs w Nicei?

2023-11-26 16:12

W tym roku Polskę na Eurowizji Junior 2023 reprezentuje Maja Krzyżewska, która 26 listopada pokaże się wszystkim na żywo w piosence "I Just Need a Friend". Gdzie i o której godzinie oglądać finał konkursu? Transmisja zostanie pokazana na żywo nie tylko w telewizji, ale także w internecie i będzie oczywiście darmowa.

Transmisja Eurowizji Junior 2023. Gdzie i o której godzinie oglądać konkurs w Nicei? Już w niedzielę 26 listopada odbędzie się wielki finał 21. Konkursu Piosenki Eurowizyjnej dla Dzieci. Tym razem konkurs odbywa się we Francji, a dokładnie w Nicei na Lazurowym Wybrzeżu w 9-tysięcznej hali Palais Nikaïa. Wszystko dzięki zdolnemu Lissandro, który w ubiegłym roku wygrał Eurowizję Junior z piosenką "Oh Maman!". Polskę w tym roku reprezentować będzie 12-letnia Maja Krzyżewska z piosenką "I Just Need a Friend". Gdzie oglądać Eurowizję Junior 2023 w telewizji i internecie? Jak zawsze konkurs pokaże Telewizja Polska.

Eurowizja Junior 2023 - główni faworyci do zwycięstwa

Eurowizja Junior 2023 - gdzie oglądać? TRANSMISJA NA ŻYWO

Transmisja Eurowizji Junior 2023 na żywo, poszukiwana jest przez wiele osób. Gdzie i o której godzinie oglądać finał konkursu dla dzieci? Finał Eurowizji Junior 2023 rozpocznie się o godzinie 16:00, a transmisja z wydarzenia będzie dostępna na żywo na antenie TVP1, a także na oficjalnym kanale YouTube - Junior Eurovision Song Contest. Polska występuje jako dziewiąta, więc występu naszej reprezentantki Mai Krzyżewskiej należy spodziewać się około godziny 16:45. Aby nie przegapić występu naszej rodaczki, warto śledzić konkurs od początku. Eurowizja Junior 2023 potrwa do około trzech godzin.