Ela Romanowska

i

Autor: akpa Ela Romanowska

GWIAZDY W BIKINI

Ela Romanowska w bikini. Tak odpoczywa w basenie u rodziców

2023-07-17 14:12

Nowa prowadząca Nasz Nowy Dom solidnie odpoczywa w upalny dzień. Zamiast zagraniczne all inclusive wybrała... ogródek swoich rodziców. Ela Romanowska pokazała się w stroju kąpielowym, jak pluska się w basenie, a internauci zachwycili się jej nowymi zdjęciami na Instagramie.

Elżbieta Romanowska to uwielbiana aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć przede wszystkim z Pierwszej miłości. Serialowa "Kazanowa" skradła ich serca, wcielając się w żonę Seweryna i gosposię księdza z Wadlewa. Już jesienią 2023 roku widzowie Polsatu zobaczą aktorkę w całkiem nowej roli, tym razem jako prowadzącą program Nasz Nowy Dom. To właśnie ona zastąpiła Katarzynę Dowbor, która była związana z formatem od samego początku, czyli od 2013 roku. Początkowo fani programu nie byli zachwyceni z takiego obrotu sprawy, jednak po pierwszych informacjach z planu zdjęciowego przekonali się do nowej prowadzącej. Ela Romanowska ma przed sobą bardzo pracowity czas i spędza dużo godzin na planie. Aktorka znalazła jednak chwilę by odetchnąć i postanowiła schłodzić się w basenie!

Katarzyna Dowbor po 10 latach żegna się z programem "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska w bikini

Pogoda w Polsce rozpieszcza i serwuje nam w ostatnich dniach wysokie temperatury. W związku z tym Elżbieta Romanowska postanowiła naładować baterie i wskoczyła do dziecięcego, dmuchanego basenu, czym pochwaliła się na swoim Instagramie. Dodatkowo aktorka pokazała kawałek ogródka swoich rodziców i ich pupile, które również szukały ochłody w słoneczny dzień. Czytając komentarze można stwierdzić, że kadry ze zwykłego życia Elżbiety Romanowskiej, mocno przypadły do gustu jej fanom.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Dowbor pokazała 90-letnią mamę. Uroczy filmik skradł serca internautów

Sonda
Czy Elżbieta Romanowska pasuje do programu "Nasz nowy dom"?