Edyta Górniak Doda

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Edyta Górniak nie wytrzymała. Zarzuciła Dodzie kłamstwo i manipulację

2023-05-22 11:43

Incydent, do którego doszło za kulisami konferencji Polsat SuperHit Festiwal, odbił się szerokim echem w mediach. Edyta Górniak postanowiła podkręcić i tak gorącą już atmosferę, po raz kolejny wypowiadając się na temat Dody. Artystka zarzuciła koleżance z branży zbojkotowanie, zmanipulowanie i okłamanie publiczności. "Nie tłumaczę siebie, lecz tłumaczę wam" - napisała.

Edyta Górniak i Doda stały się bohaterkami głośnego w ostatnich dniach skandalu. Piosenkarki, które już za moment wystąpią na jednej scenie w Sopocie, pojawiły się na konferencji Polsat SuperHit Festiwal. Spóźniona Górniak przywitała się podaniem dłoni z siedzącymi w 1. rzędzie Marylą Rodowicz, Edwardem Miszczakiem i Niną Terentiew. Z opublikowanego w mediach społecznościowych nagrania można było wywnioskować, że piosenkarka z premedytacją pominęła siedzącą między nimi Dodę. Tym bardziej, że o ich konflikcie mówi się od dawna. Przypomnijmy, że Edyta Górniak oficjalnie odmówiła występu na organizowanym przez Dodę koncercie Artyści między nienawiści, w trakcie którego doszło do symbolicznego pogodzenia się Rabczewskiej ze Steczkowską, jak również zablokowała ją na Instagramie.  Jeszcze w trakcie trwania konferencji wykonawczyni hitu To nie ja wyjaśniła, że uścisnęła dłoń najstarszych osób i nie tylko przywitała się z Dodą, ale również chciała z nią porozmawiać. Teraz zarzuciła jej manipulację i kłamstwo. 

Edyta Górniak w mocnych słowach o skandalu z Dodą. "Dorota skłamała"

Doda o swoich pierwszych Fryderykach. Wspomniała o nieprzychylności branży!

Edyta Górniak o Dodzie

Zupełnie niespodziewanie Edyta Górniak zabrała głos na temat incydentu, do którego doszło na konferencji Polsatu. W swoich mediach społecznościowych piosenkarka zarzuciła Dodzie manipulację i kłamstwo.

Dorota Rabczewska bardzo potrzebuje atencji. Wciąż nie wierzy w swój talent, swoją pracowitość, swoją urodę. Szkoda, że potrafi poświęcić każdą sytuację, zmanipulować, okłamać, zrobić dramę po to tylko, żeby miała nagłówki. (...) Drugim punktem, którym bardzo chciała zwrócić na siebie uwagę, było podkreślenie, w jakim towarzystwie siedzi. I tu kolejna manipulacja - to nie było wskazane przed produkcję miejsce dla niej - wyznała.

Następnego dnia wokalistka wyjaśniła powody dodania story w temacie konferencji.

Nie tłumaczę siebie, lecz tłumaczę wam. Nie pomijając żadnych istotnych fragmentów, które zostały usunięte i intencyjnie zmanipulowane. Dopiero w niedzielę wieczór miałam na to czas, bo cały tydzień mieliśmy próby muzyczne - dodała.

Myślicie, że to ostatnia wypowiedź w tej sprawie?

Listen on Spreaker. Źródło: Edyta Górniak nie wytrzymała. Zarzuciła Dodzie kłamstwo i manipulację