Mrozu

i

Autor: AKPA

KONCERTY

Earth Festival Uniejów 2023 - kto zagra? Gwiazdą wieczoru Mrozu!

2023-08-20 20:43

Po raz kolejny Uniejów będzie gospodarzem festiwalu "Earth Festiwal". W dwudniowym programie na wszystkich zainteresowanych czekać będzie Koncert Telewizyjny "Gwiazdy dla Czystej Polski" z czołówką polskich artystów. Kogo zobaczymy na scenie w Uniejowie? Lista gwiazd jest już znana!

Earth Festival - koncert Gwiazdy dla Czystej Polski, od lat jest zwieńczeniem dwudniowego festiwalu ekologicznego, który odbywa się w Uniejowie. To właśnie tam 19 i 20 sierpnia br. na wszystkich czeka wiele atrakcji i muzycznych wrażeń. Oprócz pokazów i warsztatów, w ostatni dzień czeka na wszystkich koncert, podczas którego swoje największe hity zaśpiewają wykonawcy należący do czołówki najpopularniejszych wokalistów z branży muzycznej w Polsce. Gwiazdą wieczoru na Earth Festival Uniejów 2023 został ogłoszony Mrozu, ale oprócz niego na scenie pojawią się także inni artyści. W trakcie wydarzenia, które będzie miało także swoją transmisję na żywo w Telewizji Polsat, wykonawcy wraz z prowadzącymi będą przypominać, jak wielkie znaczenie dla planety mają nawet najmniejsze zmiany codziennych nawyków. Sprawdź kto wystąpi na Earth Festival 2023.

Oskar Cyms - Mój tata się rozpłakał… (SuperStar)

Earth Festiwal Uniejów 2023 - GWIAZDY

Kto wystąpi na Earth Festival Uniejów 2023? Lista gwiazd, które zaszczycą swoją obecnością na muzycznym wydarzeniu jest już znana. W niedzielę 20 sierpnia na scenie pojawią się między innymi:

Transmisja z koncertu Earth Festival Uniejów 2023 - Gwiazdy dla czystej Polski, będzie dostępna na żywo w Telewizji Polsat już w niedzielę 20 sierpnia o godzinie 20:00.

Sonda
Czy dbasz o środowisko?