Doda

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Doda minęła się z powołaniem?! "Jestem urodzoną hostessą"

2024-01-24 11:14

Doda twierdzi, że "jest urodzoną hostessą". Artystka minęła się z powołaniem? Nagranie, które obiegło sieć stało się totalnym hitem wśród internautów. Takiej charyzmy i poczucia humoru, można jej tylko pozazdrościć!

Doda ukochała sobie muzykę, dlatego nic dziwnego, że od wielu lat spełnia się w stu procentach na scenie. Tworzy nowości, dodaje nimi otuchy fanom i potrafi zrobić najlepsze show w Polsce, jakiego dotąd nie było. Dowodem na to jest chociażby trasa Aquaria Tour, która spotkała się z pozytywnym odbiorem publiczności. Oczywiście Doda nie byłaby sobą, gdyby nie zrobiła niesamowitej promocji. W związku z tym kulisy jej trasy mogliśmy oglądać co tydzień na antenie Polsatu. To właśnie tam w programie "Doda. Dream show" pokazała, jak naprawdę wygląda praca nad tak ogromnym przedsięwzięciem. Przypomnijmy, że Aquaria Tour, promuje czwarty solowy album artystki o tytule "Aquaria", na którym znalazły się między innymi kawałki takie jak: "Zatańczę z aniołami", "Wodospady", "Melodia ta", czy też piosenka "Mama", która trafiła na listę przebojów ogólnopolskich radiostacji.

ZOBACZ TAKŻE: Pokazujemy zdjęcie z teledysku Dody, a Ty zgadujesz jaka to piosenka. Uda Ci się?

CZY DODA SIĘ KOŃCZY? (SYLWIA GRZESZCZAK O VIKI GABOR, METAMORFOZA MONIKI KOCIOŁEK i KOZAK O DODZIE)

Doda powinna być hostessą?

Doda spędza wolny czas jak każdy z nas i między innymi chodzi po sklepach. Kiedy się na nią "wpadnie" z pewnością jest zachwyt i chęć zrobienia sobie wspólnego zdjęcia. Podobne zachowanie jej fanek można było zauważyć na najnowszym nagraniu, które obiegło sieć. W tle widać na nim dwie nastolatki, które z zachwytem patrzą na swoją idolkę, która na pierwszym planie jest... hostessą. Doda odwiedziła znaną sieć sklepów, w której można zakupić między innymi jej najnowszą płytę Aquaria. Artystka ani przez chwilę nie zawahała się i wyszła na środek, by zrobić sobie reklamę. W zabawny sposób zaprezentowała wszystkim swoją perełkę, wspomniała o promocji, a nagranie z tego momentu wrzuciła do sieci. Trzeba przyznać, że jako hostessa z pewnością byłaby obiektem zainteresowania i zachęciłaby wielu kupujących.