Doda

i

Autor: AKPA

NOWE SHOW DODY

Doda. Dream show - TRANSMISJA, POWTÓRKI. O której godzinie oglądać w tv?

2023-10-16 12:58

Jesienią na antenie Polsatu będziemy mogli oglądać nowe show Dody. To właśnie w najnowszej produkcji artystka pokaże wszystkim prawdziwe oblicze swojej pracy nad trasą Aquaria Tour. Kamery będą towarzyszyć jej dosłownie wszędzie i nic przed nimi się nie ukryje. Sprawdź, kiedy i o której godzinie oglądać Doda. Dream show.

Doda. Dream show - kiedy w tv? O czym jest nowy program Dody? W jesiennej ramówce Polsatu znalazło się najnowsze reality, w którym zobaczymy przygotowaniach gwiazdy do serii ekskluzywnych koncertów. Po randkowym show Dody, czas na coś całkiem innego. Tym razem gwiazda polskiej sceny muzycznej pokaże przed kamerami kulisy swojej kariery. Kamery będą towarzyszyć jej w momencie, gdy przygotowuje się do swojej głośnej trasy koncertowej Aquaria Tour. Doda wielokrotnie podkreślała, że czegoś takiego w telewizji jeszcze nie było, a jej program będzie bardzo wyjątkowy i unikalny. Doda. Dream show ma być okazją do udowodnienia widzom, że praca nad tak wielkim wydarzeniem jest bardzo wymagająca. Artystka zamierza pokazać nie tylko swoje emocje i zaangażowanie w trasę, ale także pracę sztabu ludzi, nerwy i stres.

Szybkie pytania - Doda

Doda. Dream show - GODZINA, TRANSMISJA

Nowy program Doda. Dream show pojawi się jesienią 2023 na antenie Polsatu. Pierwszy odcinek został wyemitowany w poniedziałek 4 września o godzinie 20:05. Kolejne odcinki będzie można oglądać w każdy poniedziałek o takiej samej porze. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsze reakcje widzów po "Doda. Dream show". Jak fani zareagowali na premierowy odcinek?

Doda. Dream show - POWTÓRKI

Kiedy powtórka Doda. Dream show w telewizji? Jeśli przegapiłeś jeden z odcinków nowego programu Dody, nic straconego. Powtórki Doda. Dream show będą transmitowane ponownie na TV4 w soboty o godzinie 21:00.

Listen on Spreaker.