Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski zaśpiewał z fanem i opadła mu szczęka! Dawid: ‘mogłem zejść ze sceny’

2022-06-17 9:21

Takiego obrotu akcji nie spodziewał się chyba nawet sam artysta! Dawid Kwiatkowski, podczas koncertu zaprosił na scenę swojego fana. Chłopaki zaśpiewali wspólnie kawałek 'Na Zawsze", jednak jak się szybko okazało, gość zaśpiewał fenomenalnie, a Dawidowi opadła szczęka! Artysta ma konkurencję?

Dawid Kwiatkowski jest idolem nie tylko dzieci i młodzieży, ale i dorosłych. Wszystko przez jego posadkę trenera w The Voice Kids, ale także muzyczny talent, piosenki z głębokim przekazem, które tworzy i oczywiście jego dobre serce. Nic dziwnego, że dookoła artysty z dnia na dzień gromadzi się coraz więcej fanów, którzy bardzo go wspierają. Ten aspekt widoczny jest przede wszystkim na jego social mediach, ale także na koncertach. Jego wielbiciele tłumnie gromadzą się pod sceną, znając na pamięć każdą piosenkę i tak było również tym razem! Dawid Kwiatkowski zagrał koncert, na którym nie brakowało niesamowitej zabawy i... zaskoczeń!

ZOBACZ TAKŻE: Sara James kolejną gwiazdą w America's Got Talent! Kto jeszcze odniósł sukces w Ameryce?

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Dawid Kwiatkowski zaśpiewał z fanem na scenie

Kilka dni temu miała miejsce wyjątkowa sytuacja, a wszystko wydarzyło się podczas koncertu Dawida Kwiatkowskiego. Artysta przed ogromną publicznością zaśpiewał swoje największe hity i w pewnym momencie w tłumie fanów dostrzegł chłopaka trzymającego kartkę "Chcę zaśpiewać z Tobą NA ZAWSZE". Oczywiście nie mogło być inaczej. Dawid Kwiatkowski zaprosił go na scenę, by wspólnie zaśpiewać swój hit z 2013 roku, ale chyba takiego obrotu akcji się nie spodziewał. Jego fan poradził sobie z kawałkiem fenomenalnie, a na scenie nie było widać po nim żadnego stresu!

Mateusz, jesteś urodzonym showmanem i przykładem, jak spełnia się marzenia ?? W sumie to na ten numer mogłem zejść ze sceny… ??‍♂️ - napisał pod nagraniem na swoim TikToku Dawid Kwiatkowski.

Nagranie z występu fana Dawida Kwiatkowskiego szybko obiegło internet i stało się hitem! Odbiorcy są zachwyceni talentem chłopaka, jak i również sam artysta, któremu wielokrotnie opadła na scenie szczęka! Poniżej możecie zobaczyć jak Mateusz Bednarek zachwycił publiczność. Czyżby Dawid Kwiatkowski miał konkurencję? 

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor zaśpiewała z fanką na scenie. Jej głos zaskoczył samą artystkę!

Sonda
Lubisz piosenki Dawida Kwiatkowskiego?
Listen to "Dawid Kwiatkowski - SuperStar! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.