Tak Cleo w ponętnym stroju kibicowała Polsce na meczu z Francją. Głęboki dekolt odsłonił wiele!

i

Autor: AKPA, screen z Instagram/cleo_don Tak Cleo w ponętnym stroju kibicowała Polsce na meczu z Francją. Głęboki dekolt odsłonił wiele!

Cleo w boskim stroju kibicowała Polsce na meczu z Francją. Głęboki dekolt odsłonił wiele!

2022-12-05 13:51

Mistrzostwa Świata w Katarze oficjalnie zakończone przez Biało - Czerwonych, jednak zanim odpadliśmy z mundialu, wszyscy mocno kibicowali naszej reprezentacji. Obok meczu z Francją nie przeszła obojętnie nawet Cleo, która dopingowała naszych w zniewalającym stroju. Jej bluzka z głębokim dekoltem odsłoniła wiele i przyciągnęła uwagę niejednej osoby.

Mundial 2022 trwa w najlepsze, jednak reprezentacja Biało - Czerwonych, zakończyła już swoją przygodę w Katarze. Polacy rozegrali w fazie grupowej C trzy mecze i awansowała do 1/8 finału Mistrzostw Świata. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem z Meksykiem (0:0), drugie dwubramkowym zwycięstwem z Arabią Saudyjską (2:0) i trzecie dwubramkową porażką z Argentyną (0:2). Po wyjściu z grupy Biało - Czerwoni rozegrali mecz z Francją 4 grudnia, który zakończył się wynikiem 1:2 dla naszych przeciwników. Mimo iż nie udało nam się przejść do kolejnego etapu Mistrzostw Świata, to kibice jak zwykle nie zawiedli swoich piłkarzy. Gorąco kibicowała naszym także Cleo, która włożyła w to całe swoje serce i przygotowała na tę okazję zapierający dech w piersiach outfit.

ZOBACZ TAKŻE: Wojciech Szczęsny rozpłakał się przed żoną. Marina "tego się nie da opisać słowami"

Szybkie pytania - Cleo

Cleo podczas meczu Polska - Francja

Słowianka gotowa do kibicowania - tak podpisała krótkie wideo Cleo, na którym lśni w przebraniu prawdziwej kibicki. Piosenkarka ubrana była w bluzkę z głębokim dekoltem, która odsłoniła naprawdę wiele, słowiańską spódniczkę, a dodatkowo jej głowę zdobił kolorowy wianek z kwiatów. Zachwytom nie było końca, ponieważ Cleo wyglądała zniewalająco, a do tego śpiewała kawałek swojego mundialowego hitu sprzed lat! Przypomnijmy, że Cleo w 2018 roku przerobiła swój wówczas świeży przebój "Łowcy Gwiazd" i zrobiła go w wersji na Mundial 2018, który odbywał się wtedy w Rosji.

- Wooo ale ślicznie wyglądasz!

- Piękna jak zawsze

- omggg kochana jak ty ślicznie wyglądasz!!!

- Przecudowna jesteś 

Sonda
Lubisz muzykę Cleo?