Power Play

i

Autor: ARTUR HOJNY SE / EAST NEWS

Chłopaki z Power Play ogłosili radosną nowinę. Fani 'bociany was lubią'

2022-04-28 11:32

Power Play to polski zespół muzyczny, który na co dzień wykonuje muzykę disco polo oraz muzykę dance. Ich piosenki już w dniu premiery zyskują miano hitów od słuchaczy i nie ma się co dziwić, te numery wpadają w ucho! Teraz chłopaki z zespołu Power Play ogłosili światu radosną nowinę, a w komentarzach wylała się fala gratulacji i pozytywnych słów. O co chodzi?

Power Play to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo, która cieszy się w ostatnim czasie ogromną sympatią wśród słuchaczy. Grupa pochodzi z Lubelszczyzny i została założona w 2001 roku w Zamościu przez wokalistę, lidera formacji, a także autora tekstów oraz muzyki - Sylwestra Gazdę. W skład grupy wchodzi również Karol Kramarczuk, znany wielu osobom jako Czaruś perkusja, a także Marcin Szkałuba - gitarzysta Keczup. Power Play ma na swoim koncie wiele sukcesów, w skład których wchodzą między innymi hity takie jak: Zawsze coś (oj tam, oj tam), Banan, Bez Ciebie, Wole Ole, Chce się żyć, Skok w Bok, Kochaj mnie czy też najnowszy numer Wbija Nocą.

ZOBACZ TAKŻE: Najprzystojniejsi polscy piosenkarze z branży disco. Na ich widok mocniej bije serce!

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)

Chłopaki z Power Play ogłosili radosną nowinę

Skład Power Play się powiększa, a radosną nowinę przekazał między innymi Sylwester i Karol. O co chodzi? To żadna tajemnica! Rodzina perkusisty Karola Kramarczuka powiększa się! Do ich rodzinnego grona dołączy niebawem nowy owoc miłości - Gaja, dlatego nie mogło być inaczej i z gratulacjami ruszyli fani, ale także Elwira z grupy Mejk.

- Pięknie ❤️

- Gratulacje??

- Bociany was lubią?gratulacje??

My również przyłączamy się do gorących gratulacji i życzymy całej rodzince dużo zdrowia!

Sonda
Czy słuchasz disco-polo?