Beatka z Pamiętników z wakacji

i

Autor: screen z YT/Piotr Wiszniewski

METAMORFOZA

Pamiętacie Beatkę z Pamiętników z wakacji? Tak zmieniła się Katarzyna Malinowska znana z "mięsnego jeża"

2023-07-13 13:35

Pamiętacie odcinek ze słynnym "mięsnym jeżem", w którym można było oglądać miłosne perypetie Beatki i Henia? Jeśli tak, to koniecznie musicie zobaczyć, jak dziś wygląda serialowa Beatka, w którą przed laty wcieliła się Katarzyna Malinowska. Kobieta obroniła właśnie tytuł magistra, jest adopcyjną mamą, a w 2016 roku startowała nawet w konkursie piękności.

Pamiętacie kultowy paradokument Pamiętniki z wakacji? Kiedyś oglądał go każdy i marzył o tym, by wcielić się w rolę aktorów, którzy nagrywali odcinki w Lloret de Mar oraz na hiszpańskich wyspach Gran Canaria i na Teneryfie. Choć ostatni raz Pamiętniki z wakacji wyemitowano na Polsacie w 2016 roku, to niedawno ogłoszono, że telewizja kolejny raz wróci do produkowania kultowego serialu. Castingi do obsady paradokumentu już trwają, a my z okazji wielkiego powrotu postanowiliśmy sprawdzić, co słychać u Beatki znanej z "mięsnego jeża" i jej miłosnych perypetii z Heniem. "Mięsny jeż" to hit internetu, a przeróbki piosenki mięsny jeż, mięsny jeż, ty go zjesz, ty go zjesz od lat krążą po internecie i zna je dosłownie każdy. Okazuje się, że Katarzyna Malinowska, która wcielała się w postać Beatki ma dziś 38 lat i na co dzień opiekuje się gromadką pociech, ponieważ jest zastępczo-adopcyjną mamą.

ZOBACZ TAKŻE: "Pamiętniki z wakacji" wracają! Przypominamy najlepsze momenty

PARAGONY GROZY nad polskim morzem?! #EwelinaPyta

Beatka z Pamiętników z wakacji - kiedyś i dziś

Katarzyna Malinowska, która przed laty wcielała się w Beatkę w jednym z odcinków Pamiętników z wakacji, wiedzie dziś szczęśliwe życie i od 2007 roku jest mężatką. Na jej profilu na Facebooku regularnie pojawiają się zdjęcia z małymi pociechami, którymi nieustannie się opiekuje, a teraz dowiedzieliśmy się także, że Pani Katarzyna obroniła tytuł magistra na piątkę na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii na Politechnice Opolskiej. Warto również dodać, że w 2016 roku Katarzyna Malinowska mając 31-lat wzięła udział w plebiscycie Miss Plus Size 2016, a tak opisała siebie na stronie konkursu:

Na co dzień jestem mamą zastępczo-adopcyjną 3 wspaniałych dzieciaków.  Każdego dnia staram się nieść pomoc innym.  Mimo zabieganego trybu życia w czerwcu udało mi się obronić tytuł Technika farmacji. Moją pasja jest medycyna i niesienie pomocy. W wolnych chwilach, których często brak poświęcam się dobrej książce lub filmowi. Zdarzają mi się również szalone pomysły jak zagranie w serialu  paradokumentalnym „Pamiętniki z Wakacji” postać Beatki  tej od mięsnego jeża oraz w paru innych serialach.

Na stronie konkursu pojawiło się także pytanie "dlaczego to ja mam zostać Miss Plus Size 2016?" i na to Pani Katarzyna odpowiedziała następująco:

Całe moje życie poświęcam innym i chorym dzieciom, a teraz czas na kolejny zwariowany pomysł. Udowodnić wszystkim że można pogodzić kilogramy z szalonym i zabieganym życiem oraz trudem wychowania trójki niepełnosprawnych dzieci. Konkurs jest dla mnie mobilizacją i spełnieniem wobec moich dzieci. Syn mawia, że jestem „najpiękniejsza na świecie”.

Poniżej możecie zobaczyć, jak dziś wygląda słynna Beatka z Pamiętników z wakacji, która zaserwowała swoim teściom i ukochanemu "mięsnego jeża". Musimy przyznać, że silna z niej kobieta o wielkim sercu! :)

Sonda
"Pamiętniki z wakacji" wracają do Polsatu. Cieszysz się?