Bajorson z nową muzyczną propozycją To my. To utwór o walce o lepsze jutro!

i

Autor: materiały prasowe Bajorson z nową muzyczną propozycją "To my". To utwór o walce o lepsze jutro!

Bajorson z nową muzyczną propozycją "To my". To utwór o walce o lepsze jutro!

2023-03-10 11:57

„To my” to utwór o walce o lepsze jutro, bez poddawania się, z marzeniami i sukcesem. Znany w środowisku hip-hopowym muzyk prezentuje singiel, poprzez który przekazuje, że mimo wielu przeciwności jesteśmy w stanie wejść na lepszą drogę i się jej trzymać. Jego ostatni singiel „Noc długa” cały czas jest jednym z najchętniej oglądanych teledysków na kanale YouTube.

Bajorson z nową muzyczną propozycją „To my”. Jest to utwór o walce o lepsze jutro, bez poddawania się, z marzeniami i sukcesem. Znany w środowisku hip-hopowym muzyk prezentuje singiel, poprzez który przekazuje, że mimo wielu przeciwności jesteśmy w stanie wejść na lepszą drogę i się jej trzymać. Utwór ma swój magiczny klimat, wywołuje dużo emocji i zachęca do działania. 

Jego ostatni singiel „Noc długa” cały czas jest jednym z najchętniej oglądanych teledysków na kanale You Tube. Bajorsona możemy kojarzyć również z takich utworów jak: „Gen Hardcoru”, „Życzę Ci” , „Łzy” czy „Przytul mnie”. W środowisku hip-hopowym znany jest ze swojego unikalnego stylu rapowania oraz szczerych do bólu tekstów. To co charakteryzuje Bajorsona to niespożyta ilość energii oraz ogromny zapał do tworzenia muzyki. Od dwóch lat próbuje swoich sił w aktorstwie. Mogliśmy zobaczyć Go w takich produkcjach jak: „Proceder”, „Gdzie diabeł nie może tam baby pośle”, „Gierek” i „Krime story. Love Story”. Znany raper od jakiegoś czasu para się również pisaniem scenariuszy.

Bajorson często prowadzi live’y na TikToku, podczas których freestyle'uje, w ten sposób powstają bity, które wykorzystuje w swoich późniejszych publikacjach. Bajorson zdradził nam, że wykorzystywany przez niego często Freestyle daje mu większe pole popisu, pozwala mu się bawić muzyką. Według muzyka to właśnie ten sposób tworzenia nie ogranicza go w żaden sposób - „Nie ma wtedy żadnych barier”.

Marcin Czerwiński zabrał do Radia SuperNova TRZY psy - wywiad