Doda

i

Autor: AKPA

KONCERTY

Aquaria Tour - BILETY. Ile kosztują bilety na koncerty Dody? Gdzie kupić?

2023-09-27 8:11

Aquaria Tour to pierwsze w Polsce multimedialne show, w którym Doda zabierze swoich fanów w świat czterech żywiołów. Magiczne scenografie, choreografie, charyzma Dody i jej hity sprawią, że publiczność będzie mogła poczuć je każdym zmysłem. Bilety są już dostępne w sprzedaży, dlatego warto wiedzieć gdzie je kupić i jaka jest ich cena.

Bilety na trasę koncertową Dody, poszukiwane są przez jej największych fanów! Gdzie je kupić? Jaka jest ich cena? To dzieje się naprawdę! Jesienią 2023 roku Doda wyrusza w długo wyczekiwaną trasę koncertową i wszyscy są pewni, że zrobi to z przytupem. Sam fakt, że artystka powracająca na scenę z koncertami jest ekscytujący, ale trzeba jeszcze wiedzieć, że wszyscy ci którzy pojawią się na wydarzeniach, będą częścią najnowszego programu piosenkarki - Doda. Dream Show, który będzie miał swoją premierę w Telewizji Polsat. Doda rozpocznie serię występów w Warszawie, na które jej fani musieli czekać aż trzy lata. Oprócz dwóch występów w ramach jej trasy koncertowej, artystka pojawi się także 30 września 2023 roku na Roztańczonym PGE Narodowym!

Szybkie pytania - Doda

AQUARIA TOUR - BILETY

Aquaria Tour to widowisko, o którym z pewnością będzie mówiło się latami! Doda wystąpi w 10 miastach w Polsce, a cała trasa rozpocznie się w sobotę 7 października w Warszawie. Ceny biletów na Aquaria Tour 2023 są już znane i zamieszczamy je Wam poniżej. Warto również wiedzieć, że bilet standard to bilet uprawniający do wstępu na imprezę wejściem od ul. Utrata. Bilet VIP uprawnia do wstępu na koncert, pamiątkowy identyfikator, a także pamiątkową koszulkę. Jest jeszcze bilet SVIP, który uprawnia do wstępu na imprezę, meet&greet z Dodą, płyta CD, pamiątkowy identyfikator i pamiątkowa koszulka. Bilety na Aquaria Tour 2023 można zakupić online na stronie eBilet.pl. Oto ich ceny:

  • bilet standard 129,00 zł
  • bilet VIP 249,00 zł
  • bilet SVIP 799,00 zł

ZOBACZ TAKŻE: Burda o ceny biletów na koncerty Dody. Artystka w szoku po słowach producenta

Doda - AQUARIA TOUR

Koncerty Dody w ramach trasy Aquaria Tour będą trwały 90 minut. Jak czytamy na stronie wydarzenia, widowisko muzyczne będzie składało się ze wszystkich utworów zamieszczonych na płycie "Aquaria" z 2022 roku oraz jej reedycji. Całe show wyreżyseruje Michał Pańszczyk, a zwieńczenie wielomiesięcznej pracy, fani artystki będą mieli możliwość śledzić w programie reality-show Polsatu DODA. DREAM SHOW.

Sonda
Wybierasz się na koncert Dody w ramach trasy Aquaria Tour?
Listen on Spreaker.