Antony Esca w romantycznej nowości. W klipie Jakie Plany wystąpiła Adrianna Krysian!

i

Autor: materiały prasowe Antony Esca w romantycznej nowości. W klipie "Jakie Plany" wystąpiła Adrianna Krysian!

Antony Esca w romantycznej nowości. W klipie "Jakie Plany" wystąpiła Adrianna Krysian!

2023-03-10 10:51

Antony Esca to wykonawca i autor wszystkich swoich tekstów. Jego najpopularniejszy utwór Diss na budziki to tiktokowy hit. Kojarzony może być jeszcze z takich utworów jak Rzucam to trafiam czy Robię Restart. Nowy singiel Jakie Plany został napisany z myślą o poznaniu tej jednej, wyjątkowej osoby. Gitary w tym utworze nadają łagodny klimat, choć sam utwór ma w sobie dużo pozytywnej energii.

22-latek od viralowego Dissu Na Budziki przybywa z gorącą premierą! Antony Esca prezentuje utwór pod tytułem Jakie plany?. Singiel został napisany z myślą o poznaniu tej jednej, wyjątkowej osoby: 

- Kieruję ten utwór do kobiety, która pewnie jest gdzieś na tym świecie, ale wciąż czekamy na moment, w którym nasze drogi będą mogły się połączyć.

Singiel jest bardzo uniwersalny. Każdy może go odebrać na swój własny sposób, równie dobrze, a nawet jeszcze lepiej utwór będzie trafiał do osób, które mają już kogoś bliskiego, komu chcieliby dedykować treść tej piosenki.

Marcin Czerwiński zabrał do Radia SuperNova TRZY psy - wywiad

Utwór Jakie plany został wyprodukowany przez Vłodarskiego. Gitary w tym utworze nadają łagodny klimat, choć sam utwór ma w sobie dużo pozytywnej energii. Z ciekawostek dotyczących realizacji klipu do Jakie Plany?, to miejsce, w którym był nagrywany było tak wysoko, że nie dało się dojechać tam zwykłym samochodem osobowym. Wszyscy byli wwożeni na górę jeepem z napędem 4x4 i łańcuchami na kołach. Można więc wnioskować, że kadry z teledysku są naprawdę niepowtarzalne.

Kim jest Antony Esca?

Antony Esca to wykonawca i autor wszystkich swoich tekstów, dla którego priorytetem jest jak najlepszy kontakt z publiką oraz odbiorcami. Jego singiel Diss na budziki to tiktokowy hit. Na koncie ma również inne popularne pozycje, m.in. Rzucam to trafiam czy Robię Restart nagrany we współpracy z Magdą Beredą. 

Jego największe zainteresowania są bezpośrednio związane z muzyką. Uwielbia koncertować, można go zobaczyć i usłyszeć niemal co weekend w innych klubie, gdzie przekazuje ludziom masę energii. Jak sam mówi, to najlepsze uczucie na świecie. Antony Esca długo pracował nad tym, żeby dotrzeć do miejsca, gdzie się teraz znajduje: 

- Dzisiaj mogę się pochwalić trzema milionowymi utworami, jednym z kilku największych trendów w historii polskiego TikToka oraz zagraniem ogromnej ilości koncertów, za co wszystkim jestem bardzo wdzięczny.

Antony Esca nie zwalnia tempa i szykuje dla nas jeszcze dużo nowości w tym roku.